Co nowego?

Przełaj MTB UCI Junior Amator

Brak wyścigów UCI tego dnia

Brak wyścigów UCI tego dnia

Brak wyścigów UCI tego dnia

Strade Bianche
1.UWT | Mężczyźni
Lista startowa
Strade Bianche
1.WWT | Kobiety
Lista startowa
GP Criquielion
1.1 | Mężczyźni
Lista startowa
Le Tour des 100 Communes
1.2 | Mężczyźni
South Aegean Tour
2.2 | 1. Etap | Mężczyźni
Lista startowa
Ster van Zwolle
1.2 | Mężczyźni
Lista startowa
Syedra Ancient City
1.2 | Mężczyźni
Paris-Nice
2.UWT | 1. Etap | Mężczyźni
Lista startowa
GP Jean-Pierre Monseré
1.1 | Mężczyźni
Lista startowa
Trofeo Oro in Euro
1.1 | Kobiety
Lista startowa
GP Lillers
1.2 | Mężczyźni
Lista startowa
Porec Trophy
1.2 | Mężczyźni
Lista startowa
Porec Trophy Ladies
1.2 | Kobiety
Lista startowa
South Aegean Tour
2.2 | Kl. generalna | Mężczyźni
Lista startowa
South Aegean Tour
2.2 | 2. Etap | Mężczyźni
Lista startowa
Gran Premi Les Franqueses KH7
J-1.1 | Mężczyźni
Lista startowa
Paris-Nice
2.UWT | 2. Etap | Mężczyźni
Lista startowa
Tirreno-Adriatico
2.UWT | 1. Etap | Mężczyźni
Lista startowa
Grand Prix Suf City El Salvador
1.1 | Kobiety
Lista startowa

Winter Sports

Ranking UCI

1
Pogacar Tadej
UAE Team Emirates
2
Vingegaard Jonas
Team Visma | Lease a Bike
3
Evenepoel Remco
Soudal Quick-Step
1
Vollering Demi
Team SD Worx-Protime
2
Kopecky Lotte
Team SD Worx-Protime
3
Reusser Marlen
Team SD Worx-Protime

Najnowsze wyniki

Data Wyścig Zwycięzca Wyniki
28.02 Trofeo Laigueglia
1.Pro | Mężczyźni
L. Martinez
Groupama-FDJ
Wyniki
28.02 Umag Trophy
1.2 | Mężczyźni
M. Brennan
Team Visma | Lease a Bike Development
Wyniki
28.02 Umag Trophy Ladies
1.2 | Kobiety
S. Fiorin
UAE Development Team
Wyniki
27.02 Le Samyn
1.1 | Mężczyźni
L. Rex
Intermarché-Wanty
Wyniki
27.02 Le Samyn des Dames
1.1 | Kobiety
V. Guazzini
FDJ-SUEZ
Wyniki
25.02 UAE Tour
2.UWT | Kl. generalna | Mężczyźni
L. Van Eetvelt
Lotto Dstny
Wyniki
25.02 UAE Tour
2.UWT | 7. Etap | Mężczyźni
L. Van Eetvelt
Lotto Dstny
Wyniki
25.02 Faun Drome Classic
1.Pro | Mężczyźni
M. Hirschi
UAE Team Emirates
Wyniki
25.02 Kuurne-Brussel-Kuurne
1.Pro | Mężczyźni
W. van Aert
Team Visma | Lease a Bike
Wyniki
25.02 Clasica de Almeria
1.1 | Kobiety
L. Stephens
Cynisca Cycling
Wyniki
25.02 O Gran Camiño
2.1 | Kl. generalna | Mężczyźni
J. Vingegaard
Team Visma | Lease a Bike
Wyniki
25.02 O Gran Camiño
2.1 | 4. Etap | Mężczyźni
J. Vingegaard
Team Visma | Lease a Bike
Wyniki
25.02 Omloop van het Hageland
1.1 | Kobiety
K. Faulkner
EF Education-Cannondale
Wyniki
25.02 Tour of Rwanda
2.1 | Kl. generalna | Mężczyźni
J. Blackmore
Israel-Premier Tech
Wyniki
25.02 Tour of Rwanda
2.1 | 8. Etap | Mężczyźni
J. Blackmore
Israel-Premier Tech
Wyniki
25.02 Tour of Alanya
1.2 | Mężczyźni
J. Trarieux
China Glory-Mentech Conti. CT
Wyniki
25.02 Kuurne - Kuurne Juniors
J-1.1 | Mężczyźni
A. Taillieu
Air College - Bconcept
Wyniki
24.02 Omloop Het Nieuwsblad
1.UWT | Mężczyźni
J. Tratnik
Team Visma | Lease a Bike
Wyniki
24.02 Omloop Het Nieuwsblad
1.WWT | Kobiety
M. Vos
Team Visma | Lease a Bike
Wyniki
24.02 UAE Tour
2.UWT | 6. Etap | Mężczyźni
T. Merlier
Soudal Quick-Step
Wyniki
24.02 Faun-Ardèche Classic
1.Pro | Mężczyźni
J. Ayuso
UAE Team Emirates
Wyniki
24.02 O Gran Camiño
2.1 | 3. Etap | Mężczyźni
J. Vingegaard
Team Visma | Lease a Bike
Wyniki
24.02 Tour of Rwanda
2.1 | 7. Etap | Mężczyźni
I. Einhorn
Israel-Premier Tech
Wyniki
23.02 UAE Tour
2.UWT | 5. Etap | Mężczyźni
O. Kooij
Team Visma | Lease a Bike
Wyniki
23.02 O Gran Camiño
2.1 | 2. Etap | Mężczyźni
J. Vingegaard
Team Visma | Lease a Bike
Wyniki
23.02 Tour of Rwanda
2.1 | 6. Etap | Mężczyźni
J. Blackmore
Israel-Premier Tech
Wyniki
22.02 UAE Tour
2.UWT | 4. Etap | Mężczyźni
T. Merlier
Soudal Quick-Step
Wyniki
22.02 O Gran Camiño
2.1 | 1. Etap | Mężczyźni
J. Tarling
INEOS Grenadiers
Wyniki
22.02 Tour of Rwanda
2.1 | 5. Etap | Mężczyźni
P. Latour
TotalEnergies
Wyniki
21.02 UAE Tour
2.UWT | 3. Etap | Mężczyźni
B. O'Connor
Decathlon AG2R La Mondiale
Wyniki
21.02 Tour of Rwanda
2.1 | 4. Etap | Mężczyźni
W. Lecerf
Soudal Quick-Step Devo Team
Wyniki