Colombia RR

Mistrz. kraj., Wyścig jednodniowy, 28. Styczeń 2024, Colombia

Wyniki

DoB?
Poz. Kolarz Zespół Czas UCI
01 Osorio Alejandro GW Erco Shimano 04:53:23100
02 Higuita Sergio BORA-hansgrohe + 0475
03 Bernal Egan INEOS Grenadiers + 0460
04 Munoz Cristian Nu Colombia + 0850
05 Gomez Marin Santiago Team Sistecredito + 1040
06 Suaza Bernardo Petrolike + 1130
07 Lopez Robinson GW Erco Shimano + 4620
08 Rivera Brandon INEOS Grenadiers + 03:0610
09 Rubio Einer Movistar Team + 03:115
10 Peña Jesus David Team Jayco-AlUla + 03:123
11 Mendez Daniel Nu Colombia + 03:153
12 Tejada Harold Astana Qazaqstan Team + 03:211
13 Pinzon Edgar Andres GW Erco Shimano + 03:301
14 Paredes Wilmar Team Medellin + 03:321
15 Camargo Diego Petrolike + 03:371
16 Restrepo Jhonatan Team Polti Kometa + 04:01
17 Lopez Juan Carlos GW Erco Shimano + 04:15
18 Osorio Juan Felipe Orgullo Paisa + 04:20
19 Espinel Erin Fabian Liga de Boyacá + 04:20
20 Reyes Yeison Team Sistecredito + 05:17
21 Ruiz Jeferson GW Erco Shimano + 05:17
22 Casallas Yeisson Colombia Potencia de la Vida-Strongman + 05:54
23 Umba Santiago Astana Qazaqstan Team + 05:55
24 Reyes Aldemar Team Banco Guayaquil-Bianchi + 05:56
25 Pineda Rafael Nu Colombia + 05:57
26 Quintana Nairo Movistar Team + 05:59
27 Chaves Esteban EF Education-EasyPost + 05:59
28 Martinez Daniel BORA-hansgrohe + 06:00
29 Sosa Ivan Movistar Team + 06:00
30 Aguirre Hernan Petrolike + 06:00
31 Guerrero Diego Team Sistecredito + 06:00
32 Osorio Danny Orgullo Paisa + 06:00
33 Uran Rigoberto EF Education-EasyPost + 06:00
34 Oyola Robigzon Team Medellin + 06:01
35 Jamaica Javier Team Medellin + 06:01
36 Chalapud Robinson Team Banco Guayaquil-Bianchi + 06:02
37 Sossa Juan Vigo-Rias Baixas + 06:02
38 Forero Juan Sebastian Space in Novo Manakish + 06:05
39 Pira Yesid - + 06:06
40 Sierra Yecid Utsunomiya Blitzen + 06:08
41 Garcia Jhojan Colombia Potencia de la Vida-Strongman + 06:08
42 Gil Alexander Orgullo Paisa + 06:11
43 Urian José - + 06:11
44 Rendon Juan Tito Orgullo Paisa + 06:11
45 Alba Juan Diego Movistar-Best PC + 06:11
46 Muñoz Daniel - + 06:11
47 Rendon Juan Pablo Avinal GW El Carmen Viboral + 06:12
48 Henao Sergio Nu Colombia + 06:20
49 Hernandez Jose Orgullo Paisa + 06:22
50 Osorio Frank - + 06:22
51 Moreno Juan Jose - + 06:25
52 Tabares Jordan - + 06:26
53 Gutierrez Heberth Nu Colombia + 06:34
54 Florez Miguel - + 06:34
55 Borras Nicolas Illes Balears-Arabay Team Elite + 06:38
56 Colon Johan Orgullo Paisa + 06:40
57 Flórez Frank Risaralda Casta de Campeones + 06:43
58 Gómez Germán Dario Team Polti Kometa + 06:43
59 Arroyave Daniel GW Erco Shimano + 07:00
60 Castano Sebastian Team Sistecredito + 07:00
61 Ocampo Victor Team Medellin + 07:32
62 Pachon Oscar Mauricio Risaralda Casta de Campeones + 07:39
63 Herrera Manuel Nu Colombia + 09:24
64 Velandia Diomedes Team Fundecom + 09:44
65 Patiño Edwin Boyacá es para Vivirla + 09:44
66 Castillo Kevin David Team Sistecredito + 09:44
67 Cardona Tabares Julian Team Medellin + 10:44
68 Acosta Ruben Utsunomiya Blitzen + 10:34
69 Baez Brayan Construzea + 10:56
70 Muñoz Jaider Team Sistecredito + 13:04
71 Rodriguez Jhon Anderson Team Highforce + 14:37
72 Tamayo Christian Team Medellin + 14:38
73 Rico Cristian Petrolike + 15:40
74 Vallejo Juan Pablo Team Highforce + 17:19
75 Gomez Joya Hernan Dario Team Fundecom + 18:26
DNS Contreras Rodrigo Nu Colombia
DNF Bohorquez Farid -
DNF Callejas Edinson Alejandro -
DNF Camargo Hernandez David -
DNF Chaves Brayan -
DNF Chinchia Augusto -
DNF Cruz Oscar Javier -
DNF Garzón Herrera Marlon -
DNF Gomez Jeison Fabian -
DNF Guevara Sergio Andres -
DNF Herrera Stiven Alexander -
DNF Hoyos Daniel -
DNF León Johan Sebastian -
DNF Lopez Vladimir -
DNF Meneses Guillermo -
DNF Moreno Wilfredo -
DNF Muñoz Edison -
DNF Quetama Yeisson -
DNF Quintero Wister -
DNF Rubio José Noé -
DNF Rueda Nestor Javier -
DNF Sierra Brian -
DNF Vargas Jhon -
DNF Benavides Diego Andres Avinal GW El Carmen Viboral
DNF Guerrero Esteban Avinal GW El Carmen Viboral
DNF Ramirez Duque Santiago Avinal GW El Carmen Viboral
DNF Malaver Elkin Cermec Sporade Campionisimo
DNF Villamizar Adrian Emigrupp Zuma Immigration
DNF Moya Maikol Stiven FyF Team
DNF Villacorte Eric FyF Team
DNF Blanco Lukas GW Erco Shimano
DNF Bustamante Adrián GW Erco Shimano
DNF Herrera Samuel -
DNF Jaimes Johan La Guaira Bandes
DNF Torres Cristian Liga Bogota
DNF Rincon Yeison Liga Caldense de Ciclismo
DNF Cuervo Diego Liga de Boyacá
DNF Arango Kevin Nazario Liga Indeportes Tolima
DNF Arboleda Anderson Nu Colombia
DNF Chaves Jhonatan Nu Colombia
DNF Mondragon Mateo Nu Colombia
DNF Quiroz Oscar Nu Colombia
DNF Barboza Juan Manuel Orgullo Paisa
DNF Ramirez Serna Santiago Orgullo Paisa
DNF Mendoza Omar Petrolike
DNF Soto Nelson Petrolike
DNF Romero Billy Anderson SHC Cycling Team
DNF Montoya Cristhian Team Banco Guayaquil-Bianchi
DNF Buitrago Brandon Team Fundecom
DNF Gomez Jeferson Stiven Team Fundecom
DNF Morales Alejandro Team Fundecom
DNF Rolon Edgar Team Gesprom Evolution
DNF Duarte Fabio Team Medellin
DNF Sanchez Brayan Team Medellin
DNF Vargas Walter Team Medellin
DNF Fierro Jairo Team Origenes Coffee
DNF Imbacuan Edison Team Origenes Coffee
DNF Hoyos Juan Diego Team Sistecredito

Informacje