Women Cycling Pro Costa De Almería

UCI, Wyścig jednodniowy, 28. Styczeń 2024, Spain

Wyniki UCI

DoB?
Poz. Kolarz ZespółUCI Czas
1 Baril OliviaMovistar Team 125 03:31:30
2 Santesteban AneLaboral Kutxa-Fundacion Euskadi 85 + 03
3 Perekitko KarolinaWinspace 70 + 03
4 Quagliotto NadiaLaboral Kutxa-Fundacion Euskadi 60 + 08
5 Meijering MareilleMovistar Team 50 + 08
6 Normand AdèleEneicat-CM Team 40 + 19
7 Fidanza AriannaCeratizit-WNT Pro Cycling 35 + 19
8 Hartmann ElenaRoland 30 + 24
9 Zanetti LindaHuman Powered Health 25 + 24
10 Jaskulska MartaCeratizit-WNT Pro Cycling 20 + 29
11 Oyarbide LourdesLaboral Kutxa-Fundacion Euskadi 15 + 31
12 Berton NinaCeratizit-WNT Pro Cycling 10 + 31
13 Steels ClaireMovistar Team 5 + 32
14 Mendez Melgarejo IreneEneicat-CM Team 5 + 32
15 Martín SaraMovistar Team 5 + 32
16 Kasper RomyHuman Powered Health 3 + 36
17 Biriukova YuliiaHuman Powered Health 3 + 38
18 Sierra ArlenisMovistar Team 3 + 41
19 Raaijmakers MaritHuman Powered Health 3 + 41
20 Savi PriscaBePink-Bongioanni 3 + 43
21 Dronova TamaraRoland 3 + 43
22 Magalhães Ana VitoriaBePink-Bongioanni 3 + 45
23 Shapira OmerDoltcini O’Shea 3 + 45
24 Casagranda AndreaBePink-Bongioanni 3 + 45
25 Allione MarineWinspace 3 + 51
26 Bryson Boe LolaUAE Development Team + 53
27 Haugset Sigrid YtterhusTeam Coop-Repsol + 54
28 Espinola Agua MarinaPrimeau Vélo-Groupe Abadie + 58
29 Grossetête MaëlleHuman Powered Health + 01:00
30 Maoz NofarDoltcini O’Shea + 01:00
31 Greenwood MonicaTeam Coop-Repsol + 01:00
32 Gilabert Vilaplana ArianaEneicat-CM Team + 01:00
33 Trinca Colonel MonicaBePink-Bongioanni + 01:04
34 Pirrone ElenaRoland + 01:08
35 Laubig LeoniePrimeau Vélo-Groupe Abadie + 01:08
36 Aubry JuliaWinspace + 01:12
37 Campos DanielaEneicat-CM Team + 01:12
38 Asencio LauraCeratizit-WNT Pro Cycling + 01:13
39 Silvestri DeboraLaboral Kutxa-Fundacion Euskadi + 01:15
40 Ostolaza Zabala UsoaLaboral Kutxa-Fundacion Euskadi + 01:15
41 Lind MagdaleneTeam Coop-Repsol + 01:18
42 Ruiz Perez LucíaMovistar Team + 01:18
43 Christoforou AntriRoland + 01:18
44 Piergiovanni FedericaUAE Development Team + 01:19
45 Pellegrini FrancescaUAE Development Team + 01:19
46 Moragas Molina HelenaMeruelo + 01:22
47 Vettorello GiorgiaRoland + 01:24
48 Valtulini ElisaBePink-Bongioanni + 01:24
49 Nerlo AurelaWinspace + 01:39
50 Ruiz Perez LauraMovistar Team + 01:52
51 Eric JelenaMovistar Team + 01:52
52 Schweinberger KathrinCeratizit-WNT Pro Cycling + 01:52
53 Yonamine EriLaboral Kutxa-Fundacion Euskadi + 01:52
54 Eraso Lasa IdoiaLaboral Kutxa-Fundacion Euskadi + 01:52
55 Alonso SandraCeratizit-WNT Pro Cycling + 02:25
56 Thomas AnabellePrimeau Vélo-Groupe Abadie + 02:34
57 Pikulik DariaHuman Powered Health + 03:22
58 Zanardi SilviaHuman Powered Health + 03:22
59 Ebras ElisabethUAE Development Team + 03:51
60 Redaelli EmmaUAE Development Team + 06:24
61 Zeng LuyaoWinspace + 06:28
62 Swinkels SylvieRoland + 06:28
63 Zwaan SophiaUAE Development Team + 06:29
64 Hayes ConnieDoltcini O’Shea + 06:32
65 Basilico ValentinaEneicat-CM Team + 06:38
66 Hammarström TildeDoltcini O’Shea + 06:38
67 Perez Figueroa AndreaMeruelo + 06:38
68 Ulatowska AlicjaSoltec Iberoamerica + 06:45
69 Tacey AprilTeam Coop-Repsol + 06:47
70 Pozzobon BeatriceBePink-Bongioanni + 06:47
71 Gutierrez AriadnaFarto-BTC Women + 06:52
72 Eberle LanaCeratizit-WNT Pro Cycling + 07:04
73 Pikulik WiktoriaHuman Powered Health + 07:06
74 Garau Roca MarinaMeruelo + 07:08
75 Perez Jover ClaudiaSoltec Iberoamerica + 07:33
76 Bello ZoeProlongo-Al Andalus + 10:46
77 Ballesteros MartaProlongo-Al Andalus + 10:49
78 Darvill IsabelDoltcini O’Shea + 10:56
79 San Justo ClaudiaEneicat-CM Team + 11:36
80 Martin Martin IsabelEneicat-CM Team + 11:56
81 Bracco Olmedo Johanna NoeliaSoltec Iberoamerica + 12:01
82 Fiorin SaraUAE Development Team + 12:02
83 Cuenca Salazar ElenaFarto-BTC Women + 13:30
84 Tuisk Aidi GerdeTeam Coop-Repsol + 13:52
85 Laroche ValeriePrimeau Vélo-Groupe Abadie + 13:52
86 Primeau CamillePrimeau Vélo-Groupe Abadie + 13:52
87 Lavergne JazminePrimeau Vélo-Groupe Abadie + 13:52
88 Abgrall NoémieWinspace + 13:52
89 Bernard FloraineWinspace + 13:52
90 Teruel AlbaLaboral Kutxa-Fundacion Euskadi + 13:52
91 Caudera BeatriceUAE Development Team + 13:57
DNS van Rooijen ElineTeam Coop-Repsol
DNF Testa MartinaBePink-Bongioanni
DNF Bullard GeorgiaDoltcini O’Shea
DNF Simmonds HayleyDoltcini O’Shea
DNF Mallo Domato CarmenFarto-BTC Women
DNF Mira Juarez Laura MariaFarto-BTC Women
DNF Prado AndreaFarto-BTC Women
DNF Svanholmer TusneldaFarto-BTC Women
DNF Alonso NataliaMeruelo
DNF Beti Perez MartaMeruelo
DNF Valle Hoyo AlbaMeruelo
DNF Velasco Garcia AndreaMeruelo
DNF Galeano Gonzalez Gloria ElenaProlongo-Al Andalus
DNF Gomez Lopez AnaProlongo-Al Andalus
DNF Infante NievesProlongo-Al Andalus
DNF Langarica NaomiProlongo-Al Andalus
DNF Santos Ruiz LlibyProlongo-Al Andalus
DNF Storrar ElspethProlongo-Al Andalus
DNF Feixas Urbano LorenaSoltec Iberoamerica
DNF Guardeno Roma LauraSoltec Iberoamerica
DNF Jørgensen TirilTeam Coop-Repsol

Informacje