Côte d'Or Classic Juniors

UCI Junior, Wyścig etapowy, 3. Etap, 9.Czerwiec 2024, France

Etap GC Młodzież Góry Sprint Zespół

DoB?
Poz. Kolarz Zespół Czas
01 Solen Keije Goudenbod-Parkhotel Development Team 02:28:39
02 Luongo Brendan Hot Tubes Cycling + 01
03 Herbreteau Victor Team CIC UC Nantes - Atlantique U19 + 01
04 Pesenti Louis Bourgogne Franche-Comté + 01
05 Dubois Yann Argenteuil Cyclisme Junior + 03
06 Massa Dylan Academy Région Sud p/b Giant + 08
07 Budd Caden Hot Tubes Cycling + 08
08 Busson Léo VC Annemasse Junior + 08
09 Molenaar Ko Goudenbod-Parkhotel Development Team + 08
10 Bufton Max Tofauti Everyone Active + 08
11 Boarer Ollie Tofauti Everyone Active + 08
12 Vries Lukas Goudenbod-Parkhotel Development Team + 08
13 Charret Camille VC Villefranche Beaujolais Juniors + 08
14 Doltaire Alex Team CIC UC Nantes - Atlantique U19 + 08
15 Mizoule Ludo Bourg-en-Bresse Ain Cyclisme U19 + 08
16 Dainty Harrison Tofauti Everyone Active + 08
17 Jackson Joshua Tofauti Everyone Active + 08
18 Guichard Carter Charvieu-Chavagneux IC Junior + 08
19 Schut Robbe Academy Région Sud p/b Giant + 08
20 Blanc Johan Stade Toulousain Cyclisme Académie + 08
21 Harter Hugo Bourg-en-Bresse Ain Cyclisme U19 + 08
22 Ruesche Soan Team CIC UC Nantes - Atlantique U19 + 08
23 Berthelemy Edgard Argenteuil Cyclisme Junior + 08
24 Dijkman Daan Willebrord Wil Vooruit Juniors + 08
25 Holmes Wil Academy Région Sud p/b Giant + 08
26 Dick Ahron Academy Région Sud p/b Giant + 08
27 Hue Jules A.C.Bisontine U19 + 08
28 Serres Samuel Team 31 Jolly Cycles U19 + 08
29 Brissaire Alix U19 Indre Fenioux + 08
30 Kayser Aurélien VC Villefranche Beaujolais Juniors + 08
31 Charcosset Gabin Bourg-en-Bresse Ain Cyclisme U19 + 08
32 Hamon Similien Team CIC UC Nantes - Atlantique U19 + 08
33 Evans Chandler Hot Tubes Cycling + 08
34 Grolier Robin La Motte-Servolex Cyclisme U19 + 13
35 Meiller Nathan U19 Cycling Project + 13
36 Layrac Gabriel Stade Toulousain Cyclisme Académie + 13
37 Cazelles Martin Stade Toulousain Cyclisme Académie + 13
38 Hollamby Noah Charvieu-Chavagneux IC Junior + 13
39 Alexandre Arthur Argenteuil Cyclisme Junior + 13
40 Trouvain Alexandre Argenteuil Cyclisme Junior + 13
41 Zomermaand Jurgen Willebrord Wil Vooruit Juniors + 13
42 Bialon Nicolas A.C.Bisontine U19 + 13
43 Chalencon Lilian EC Saint-Étienne Loire Junior + 13
44 Vuillier Axel CC Etupes U19 + 13
45 Perez Noah Bourg-en-Bresse Ain Cyclisme U19 + 13
46 Fernandes Arthur Team 31 Jolly Cycles U19 + 13
47 Risa Oskar Gravdal NCF Region Sør + 13
48 Shaw Struan Tofauti Everyone Active + 13
49 Hernandez Maximiliano Start Junior Cycling Team + 20
50 Boucher Hugo U19 Indre Fenioux + 08
51 Vuillemin Loïc CC Etupes U19 + 01:16
52 Haquin Pierre-Louis CC Etupes U19 + 02:04
53 Gantois Timeo CC Etupes U19 + 02:04
54 De Lauro Alan Hexagone-Corbas Lyon Métropole Juniors + 02:04
55 Herheim Ola Blikberg NCF Region Sør + 02:04
56 Brommersma Elmer Goudenbod-Parkhotel Development Team + 02:04
57 Bijlsma Sjoerd Willebrord Wil Vooruit Juniors + 02:04
58 Lapierre David Hot Tubes Cycling + 02:04
59 Holla Mats NCF Region Sør + 02:04
60 Edmonds Enzo Hot Tubes Cycling + 02:13
61 Auroux Florian Bourgogne Franche-Comté + 02:13
62 Schwartz Simon U19 Cycling Project + 02:13
63 Carrere Maxence Team 31 Jolly Cycles U19 + 02:19
64 Gallerne Augustin Phénix Cycling Team U19 + 02:24
65 Engel-Kling Tom U19 Cycling Project + 02:27
66 Sigalas Brewen U19 Indre Fenioux + 02:30
67 Crozat Maximilien Hexagone-Corbas Lyon Métropole Juniors + 02:30
68 Medina Joaquin Hot Tubes Cycling + 02:36
69 van Keulen Wessel Grinta Regional Team Noord + 02:36
70 Chard Jack NCF Region Sør + 02:36
71 Tijsen Tristan Goudenbod-Parkhotel Development Team + 02:38
72 van der Wal Sven Grinta Regional Team Noord + 02:45
73 Bertrand Matteo Phénix Cycling Team U19 + 02:45
74 Moncoutié Matteo VC Villefranche Beaujolais Juniors + 02:45
75 Dancer Tom La Motte-Servolex Cyclisme U19 + 02:48
76 Quint Antoine Grinta Regional Team Noord + 02:48
77 Le Carluer Malo Centre Armor + 02:54
78 Blanchet-Cachat Alexandre VC Annemasse Junior + 02:57
79 Tissot Nathan Hexagone-Corbas Lyon Métropole Juniors + 03:06
80 Pierron Julien Phénix Cycling Team U19 + 03:08
81 Bruyre Lilian EC Saint-Étienne Loire Junior + 03:10
82 Regnault Thibault Bourgogne Franche-Comté + 03:10
83 Sagnier Karl U19 Indre Fenioux + 04:12
84 van der Molen Rik Grinta Regional Team Noord + 04:20
85 Andenmatten Ludovic U19 Cycling Project + 04:27
86 Wolfert Erik Grinta Regional Team Noord + 05:04
87 Champenois Tom CC Etupes U19 + 05:29
88 Monrolin Jonas Bourgogne Franche-Comté + 05:29
89 Raymond Baptiste Bourg-en-Bresse Ain Cyclisme U19 + 05:29
90 Hernot Lomick Centre Armor + 05:29
91 Rossiaud Yanis La Motte-Servolex Cyclisme U19 + 05:43
92 Bantquin Jules Phénix Cycling Team U19 + 05:54
93 Skarstein Erling NCF Region Sør + 06:21
94 Przybylski Thibaud EC Saint-Étienne Loire Junior + 06:53
95 Goold Max Willebrord Wil Vooruit Juniors + 07:03
96 Blanc-Soares Basile Stade Toulousain Cyclisme Académie + 08:02
97 Rau Gabin Stade Toulousain Cyclisme Académie + 08:02
98 Perrin Sacha EC Saint-Étienne Loire Junior + 08:02
99 Menissier Clément U19 Cycling Project + 08:09
100 Bremont Tom VC Villefranche Beaujolais Juniors + 08:09
101 Carton Clément EC Saint-Étienne Loire Junior + 08:15
102 Jouanet Louis Centre Armor + 08:25
103 Delapena Axel NCF Region Sør + 08:45
104 Cufi Loris VC Annemasse Junior + 09:41
105 Lemoine Mathis U19 Indre Fenioux + 10:36
106 Hudry Alexandre VC Annemasse Junior + 10:36
107 Guerard Sacha CC Etupes U19 + 10:41
108 Rouhier Nathan A.C.Bisontine U19 + 10:41
109 Caltagirone Natan Bourg-en-Bresse Ain Cyclisme U19 + 10:44
110 Micheli Pierre A.C.Bisontine U19 + 10:49
111 Pasquier Benjamin Charvieu-Chavagneux IC Junior + 11:17
112 Hernandez-Reilhé Jan Team CIC UC Nantes - Atlantique U19 + 11:51
113 Munoz Mateo Start Junior Cycling Team + 13:49
114 Mellot Emilien U19 Indre Fenioux + 14:50
115 Chiaruzzi Romain Bourgogne Franche-Comté + 14:50
116 Perin Paul A.C.Bisontine U19 + 17:30
117 Simonneau Emilien Comite Cote d'Or + 17:34
118 Lesecq Antonin Hexagone-Corbas Lyon Métropole Juniors + 18:09
119 Prigent Titouan Centre Armor + 18:12
OOT Latimier Yann Centre Armor
DNS Howe Vinicius Start Junior Cycling Team
DNF Levasseur Arthur Argenteuil Cyclisme Junior
DNF Van Der Merwe Nicholas Academy Région Sud p/b Giant
DNF Murphy Conor Academy Région Sud p/b Giant
DNF Presse Gaspard Team CIC UC Nantes - Atlantique U19
DNF Gouzi Timeo Stade Toulousain Cyclisme Académie
DNF Stewart Jamie Tofauti Everyone Active
DNF Reinhold Vilgot Willebrord Wil Vooruit Juniors
DNF Vrij Thijs Willebrord Wil Vooruit Juniors
DNF Viant Axel Charvieu-Chavagneux IC Junior
DNF Chanel Maxime Charvieu-Chavagneux IC Junior
DNF Dugros Eliott Charvieu-Chavagneux IC Junior
DNF Rouxel Baptiste A.C.Bisontine U19
DNF Brioux Christophe Team 31 Jolly Cycles U19
DNF Bouziane Ilyes VC Annemasse Junior
DNF Goncalves Gabriel Hexagone-Corbas Lyon Métropole Juniors
DNF Couto Fabre Lucas Hexagone-Corbas Lyon Métropole Juniors
DNF Oberson Louis Bourgogne Franche-Comté
DNF Loret Timeo La Motte-Servolex Cyclisme U19
DNF Laurent Kyrio Phénix Cycling Team U19
DNF Monchicourt Elois Comite Cote d'Or
DNF Guerreau Benjamin Comite Cote d'Or
Poz. Kolarz Zespół Czas
01 - Berthelemy Edgard Argenteuil Cyclisme Junior 04:48:22
02 1 Dubois Yann Argenteuil Cyclisme Junior + 06
03 1 Alexandre Arthur Argenteuil Cyclisme Junior + 16
04 - Trouvain Alexandre Argenteuil Cyclisme Junior + 16
05 1 Charret Camille VC Villefranche Beaujolais Juniors + 31
06 1 Kayser Aurélien VC Villefranche Beaujolais Juniors + 31
07 7 Herbreteau Victor Team CIC UC Nantes - Atlantique U19 + 33
08 11 Luongo Brendan Hot Tubes Cycling + 37
09 - Holmes Wil Academy Région Sud p/b Giant + 39
10 1 Dick Ahron Academy Région Sud p/b Giant + 39
11 16 Solen Keije Goudenbod-Parkhotel Development Team + 40
12 - Hamon Similien Team CIC UC Nantes - Atlantique U19 + 40
13 - Ruesche Soan Team CIC UC Nantes - Atlantique U19 + 40
14 1 Doltaire Alex Team CIC UC Nantes - Atlantique U19 + 40
15 2 Massa Dylan Academy Région Sud p/b Giant + 42
16 6 Evans Chandler Hot Tubes Cycling + 44
17 7 Blanc Johan Stade Toulousain Cyclisme Académie + 46
18 10 Molenaar Ko Goudenbod-Parkhotel Development Team + 48
19 10 Vries Lukas Goudenbod-Parkhotel Development Team + 48
20 11 Bufton Max Tofauti Everyone Active + 53
21 5 Layrac Gabriel Stade Toulousain Cyclisme Académie + 53
22 10 Dainty Harrison Tofauti Everyone Active + 53
23 11 Boarer Ollie Tofauti Everyone Active + 53
24 11 Jackson Joshua Tofauti Everyone Active + 53
25 8 Shaw Struan Tofauti Everyone Active + 58
26 10 Cazelles Martin Stade Toulousain Cyclisme Académie + 01:00
27 10 Budd Caden Hot Tubes Cycling + 01:01
28 10 Schut Robbe Academy Région Sud p/b Giant + 01:02
29 10 Brissaire Alix U19 Indre Fenioux + 01:03
30 10 Boucher Hugo U19 Indre Fenioux + 01:03
31 11 Dijkman Daan Willebrord Wil Vooruit Juniors + 01:13
32 11 Zomermaand Jurgen Willebrord Wil Vooruit Juniors + 01:18
33 14 Charcosset Gabin Bourg-en-Bresse Ain Cyclisme U19 + 01:28
34 15 Mizoule Ludo Bourg-en-Bresse Ain Cyclisme U19 + 01:28
35 13 Perez Noah Bourg-en-Bresse Ain Cyclisme U19 + 01:33
36 17 Vuillier Axel CC Etupes U19 + 01:39
37 18 Guichard Carter Charvieu-Chavagneux IC Junior + 01:41
38 20 Harter Hugo Bourg-en-Bresse Ain Cyclisme U19 + 01:42
39 17 Hollamby Noah Charvieu-Chavagneux IC Junior + 01:46
40 23 Hue Jules A.C.Bisontine U19 + 02:01
41 24 Bialon Nicolas A.C.Bisontine U19 + 02:06
42 24 Risa Oskar Gravdal NCF Region Sør + 02:27
43 28 Meiller Nathan U19 Cycling Project + 02:37
44 23 Lapierre David Hot Tubes Cycling + 02:40
45 6 Vuillemin Loïc CC Etupes U19 + 02:42
46 29 Serres Samuel Team 31 Jolly Cycles U19 + 02:45
47 27 Edmonds Enzo Hot Tubes Cycling + 02:49
48 25 Fernandes Arthur Team 31 Jolly Cycles U19 + 02:49
49 27 Chalencon Lilian EC Saint-Étienne Loire Junior + 02:51
50 28 Busson Léo VC Annemasse Junior + 03:02
51 46 Moncoutié Matteo VC Villefranche Beaujolais Juniors + 03:08
52 8 Bijlsma Sjoerd Willebrord Wil Vooruit Juniors + 03:09
53 33 Pesenti Louis Bourgogne Franche-Comté + 03:13
54 24 Tijsen Tristan Goudenbod-Parkhotel Development Team + 03:18
55 3 Gantois Timeo CC Etupes U19 + 03:30
56 35 Grolier Robin La Motte-Servolex Cyclisme U19 + 03:41
57 11 Medina Joaquin Hot Tubes Cycling + 03:50
58 9 Holla Mats NCF Region Sør + 04:18
59 10 Herheim Ola Blikberg NCF Region Sør + 04:20
60 1 van Keulen Wessel Grinta Regional Team Noord + 04:23
61 9 Schwartz Simon U19 Cycling Project + 04:35
62 2 Quint Antoine Grinta Regional Team Noord + 04:35
63 11 Carrere Maxence Team 31 Jolly Cycles U19 + 04:56
64 26 Sagnier Karl U19 Indre Fenioux + 05:07
65 15 Brommersma Elmer Goudenbod-Parkhotel Development Team + 05:07
66 16 De Lauro Alan Hexagone-Corbas Lyon Métropole Juniors + 05:08
67 18 Auroux Florian Bourgogne Franche-Comté + 05:25
68 13 Crozat Maximilien Hexagone-Corbas Lyon Métropole Juniors + 05:34
69 8 Bruyre Lilian EC Saint-Étienne Loire Junior + 05:48
70 23 Engel-Kling Tom U19 Cycling Project + 06:00
71 13 Tissot Nathan Hexagone-Corbas Lyon Métropole Juniors + 06:13
72 25 Gallerne Augustin Phénix Cycling Team U19 + 06:17
73 19 Dancer Tom La Motte-Servolex Cyclisme U19 + 06:18
74 21 van der Wal Sven Grinta Regional Team Noord + 06:37
75 13 Wolfert Erik Grinta Regional Team Noord + 06:51
76 4 Andenmatten Ludovic U19 Cycling Project + 06:51
77 27 Champenois Tom CC Etupes U19 + 06:55
78 20 Le Carluer Malo Centre Armor + 06:59
79 17 Pierron Julien Phénix Cycling Team U19 + 07:01
80 23 Haquin Pierre-Louis CC Etupes U19 + 07:05
81 8 van der Molen Rik Grinta Regional Team Noord + 07:44
82 14 Skarstein Erling NCF Region Sør + 08:37
83 60 Blanc-Soares Basile Stade Toulousain Cyclisme Académie + 08:40
84 59 Rau Gabin Stade Toulousain Cyclisme Académie + 08:40
85 5 Rossiaud Yanis La Motte-Servolex Cyclisme U19 + 09:11
86 45 Bremont Tom VC Villefranche Beaujolais Juniors + 09:13
87 13 Hernot Lomick Centre Armor + 09:34
88 5 Carton Clément EC Saint-Étienne Loire Junior + 11:20
89 35 Guerard Sacha CC Etupes U19 + 12:08
90 11 Perrin Sacha EC Saint-Étienne Loire Junior + 12:09
91 75 Hernandez-Reilhé Jan Team CIC UC Nantes - Atlantique U19 + 12:23
92 7 Jouanet Louis Centre Armor + 12:30
93 29 Rouhier Nathan A.C.Bisontine U19 + 12:34
94 18 Chard Jack NCF Region Sør + 12:35
95 16 Blanchet-Cachat Alexandre VC Annemasse Junior + 12:47
96 17 Bertrand Matteo Phénix Cycling Team U19 + 12:54
97 10 Caltagirone Natan Bourg-en-Bresse Ain Cyclisme U19 + 14:00
98 8 Micheli Pierre A.C.Bisontine U19 + 17:05
99 20 Sigalas Brewen U19 Indre Fenioux + 17:22
100 17 Regnault Thibault Bourgogne Franche-Comté + 17:39
101 7 Pasquier Benjamin Charvieu-Chavagneux IC Junior + 18:10
102 33 Hernandez Maximiliano Start Junior Cycling Team + 18:17
103 15 Raymond Baptiste Bourg-en-Bresse Ain Cyclisme U19 + 20:13
104 19 Monrolin Jonas Bourgogne Franche-Comté + 21:21
105 11 Przybylski Thibaud EC Saint-Étienne Loire Junior + 21:21
106 19 Bantquin Jules Phénix Cycling Team U19 + 22:07
107 5 Perin Paul A.C.Bisontine U19 + 22:24
108 14 Delapena Axel NCF Region Sør + 24:15
109 1 Mellot Emilien U19 Indre Fenioux + 24:17
110 3 Lesecq Antonin Hexagone-Corbas Lyon Métropole Juniors + 24:26
111 15 Menissier Clément U19 Cycling Project + 24:28
112 3 Hudry Alexandre VC Annemasse Junior + 24:58
113 23 Goold Max Willebrord Wil Vooruit Juniors + 26:00
114 16 Cufi Loris VC Annemasse Junior + 27:00
115 26 Lemoine Mathis U19 Indre Fenioux + 30:02
116 12 Munoz Mateo Start Junior Cycling Team + 31:05
117 15 Chiaruzzi Romain Bourgogne Franche-Comté + 32:23
118 11 Prigent Titouan Centre Armor + 35:31
119 20 Simonneau Emilien Comite Cote d'Or + 36:54
Poz. Kolarz Zespół Czas
01 Dubois Yann Argenteuil Cyclisme Junior 04:48:28
02 Alexandre Arthur Argenteuil Cyclisme Junior + 10
03 Trouvain Alexandre Argenteuil Cyclisme Junior + 10
04 Ruesche Soan Team CIC UC Nantes - Atlantique U19 + 34
05 Doltaire Alex Team CIC UC Nantes - Atlantique U19 + 34
06 Evans Chandler Hot Tubes Cycling + 38
07 Blanc Johan Stade Toulousain Cyclisme Académie + 40
08 Dainty Harrison Tofauti Everyone Active + 47
09 Shaw Struan Tofauti Everyone Active + 52
10 Cazelles Martin Stade Toulousain Cyclisme Académie + 54
11 Schut Robbe Academy Région Sud p/b Giant + 56
12 Boucher Hugo U19 Indre Fenioux + 57
13 Dijkman Daan Willebrord Wil Vooruit Juniors + 01:07
14 Charcosset Gabin Bourg-en-Bresse Ain Cyclisme U19 + 01:22
15 Risa Oskar Gravdal NCF Region Sør + 02:21
16 Lapierre David Hot Tubes Cycling + 02:34
17 Edmonds Enzo Hot Tubes Cycling + 02:43
18 Fernandes Arthur Team 31 Jolly Cycles U19 + 02:43
19 Chalencon Lilian EC Saint-Étienne Loire Junior + 02:45
20 Gantois Timeo CC Etupes U19 + 03:24
21 Herheim Ola Blikberg NCF Region Sør + 04:14
22 Schwartz Simon U19 Cycling Project + 04:29
23 Sagnier Karl U19 Indre Fenioux + 05:01
24 Brommersma Elmer Goudenbod-Parkhotel Development Team + 05:01
25 Bruyre Lilian EC Saint-Étienne Loire Junior + 05:42
26 Wolfert Erik Grinta Regional Team Noord + 06:45
27 Andenmatten Ludovic U19 Cycling Project + 06:45
28 Champenois Tom CC Etupes U19 + 06:49
29 Le Carluer Malo Centre Armor + 06:53
30 Pierron Julien Phénix Cycling Team U19 + 06:55
31 Blanc-Soares Basile Stade Toulousain Cyclisme Académie + 08:34
32 Rau Gabin Stade Toulousain Cyclisme Académie + 08:34
33 Rossiaud Yanis La Motte-Servolex Cyclisme U19 + 09:05
34 Bremont Tom VC Villefranche Beaujolais Juniors + 09:07
35 Hernot Lomick Centre Armor + 09:28
36 Perrin Sacha EC Saint-Étienne Loire Junior + 12:03
37 Hernandez-Reilhé Jan Team CIC UC Nantes - Atlantique U19 + 12:17
38 Jouanet Louis Centre Armor + 12:24
39 Rouhier Nathan A.C.Bisontine U19 + 12:28
40 Micheli Pierre A.C.Bisontine U19 + 16:59
41 Sigalas Brewen U19 Indre Fenioux + 17:16
42 Pasquier Benjamin Charvieu-Chavagneux IC Junior + 18:04
43 Hernandez Maximiliano Start Junior Cycling Team + 18:11
44 Raymond Baptiste Bourg-en-Bresse Ain Cyclisme U19 + 20:07
45 Monrolin Jonas Bourgogne Franche-Comté + 21:15
46 Przybylski Thibaud EC Saint-Étienne Loire Junior + 21:15
47 Perin Paul A.C.Bisontine U19 + 22:18
48 Lesecq Antonin Hexagone-Corbas Lyon Métropole Juniors + 24:20
49 Hudry Alexandre VC Annemasse Junior + 24:52
50 Goold Max Willebrord Wil Vooruit Juniors + 25:54
51 Cufi Loris VC Annemasse Junior + 26:54
52 Lemoine Mathis U19 Indre Fenioux + 29:56
53 Chiaruzzi Romain Bourgogne Franche-Comté + 32:17
54 Prigent Titouan Centre Armor + 35:25
Poz. Zespół Czas
01 Argenteuil Cyclisme Junior 13:39:54
02 Team CIC UC Nantes - Atlantique U19 + 31
03 Hot Tubes Cycling + 37
04 Academy Région Sud p/b Giant + 39
05 Goudenbod-Parkhotel Development Team + 40
06 Stade Toulousain Cyclisme Académie + 49
07 Tofauti Everyone Active + 53
08 Bourg-en-Bresse Ain Cyclisme U19 + 01:28
09 VC Villefranche Beaujolais Juniors + 03:08
10 Willebrord Wil Vooruit Juniors + 03:14
11 U19 Indre Fenioux + 03:25
12 CC Etupes U19 + 04:43
13 Team 31 Jolly Cycles U19 + 05:00
14 NCF Region Sør + 06:19
15 U19 Cycling Project + 06:59
16 Grinta Regional Team Noord + 09:40
17 Hexagone-Corbas Lyon Métropole Juniors + 10:26
18 La Motte-Servolex Cyclisme U19 + 11:56
19 EC Saint-Étienne Loire Junior + 12:38
20 A.C.Bisontine U19 + 12:39
21 Charvieu-Chavagneux IC Junior + 12:55
22 Phénix Cycling Team U19 + 18:10
23 Bourgogne Franche-Comté + 19:37
24 Centre Armor + 20:37
25 VC Annemasse Junior + 29:11

Informacje