France ITT-JR

Mistrz. kraj., Wyścig jednodniowy, 8. Maj 2024, France

Wyniki

DoB?
Poz. Kolarz Zespół Czas UCI
01 Seixas Paul Auvergne-Rhone-Alpes 26:20
02 Boulet Eliott Bretagne + 02
03 Charret Camille Auvergne-Rhone-Alpes + 14
04 Larronde Ellande Nouvelle-Aquitaine + 27
05 Hue Jules Bourgogne-Franche-Comté + 45
06 Boucher Hugo Centre-Val de Loire + 50
07 Sparfel Aubin Grand Est + 52
08 Ravaleu Ivann Bretagne + 01:02
09 Thierry Paul Bretagne + 01:04
10 Vassal Theophile Bourgogne-Franche-Comté + 01:06
11 Vezie Maxime Bretagne + 01:15
12 Gicquel Gabin Bretagne + 01:15
13 Martinet Valentin Auvergne-Rhone-Alpes + 01:23
14 Pesenti Louis Bourgogne-Franche-Comté + 01:25
15 Hamon Similien Pays de la Loire + 01:29
16 Jouanolle Maël Bretagne + 01:34
17 Busson Léo Auvergne-Rhone-Alpes + 01:49
18 Drouet Jules Bretagne + 01:52
19 Grégoire Baptiste Bourgogne-Franche-Comté + 01:54
20 Daumas Remi Occitanie + 01:58
21 Meiller Nathan Grand Est + 01:59
22 Hernandez-Reilhé Jan Nouvelle-Aquitaine + 02:00
23 Bouteloup Alexis Hauts-de-France + 02:05
24 Leduc Louis Normandie + 02:08
25 Baranger Oscar Normandie + 02:17
26 Valerio Diego Grand Est + 02:18
27 Chetouteaud Aurélien Région Sud + 02:20
28 Nomine Gabriel Île-de-France + 02:22
29 Blanc Johan Occitanie + 02:25
30 Capelle Antoine Île-de-France + 02:25
31 Oyselet Noa Bourgogne-Franche-Comté + 02:39
32 Hervé Romuald Centre-Val de Loire + 02:44
33 Presson Jules Hauts-de-France + 02:44
34 Vuillemin Loïc Bourgogne-Franche-Comté + 02:45
35 Kayser Aurélien Auvergne-Rhone-Alpes + 02:47
36 Matossian Sevane Région Sud + 02:48
37 Commont Valentin Hauts-de-France + 02:50
38 Doute Gaspard Grand Est + 02:51
39 Laout Thomas Le Reunion + 02:54
40 Bouchet Côme Centre-Val de Loire + 02:58
41 Le Cann Loick Pays de la Loire + 03:07
42 Champenois Tom Bourgogne-Franche-Comté + 03:13
43 Flahaut Adan Région Sud + 03:13
44 Beck Valentin Occitanie + 03:13
45 Becq Gabin Normandie + 03:14
46 Schneider Victor Grand Est + 03:16
47 Sagnier Karl Centre-Val de Loire + 03:17
48 Leclabart Erwan Nouvelle-Aquitaine + 03:23
49 Guerard Sacha Bourgogne-Franche-Comté + 03:23
50 Lacroix Simon Hauts-de-France + 03:25
51 Philippe Rafael Région Sud + 03:29
52 Lheritier Timothy Bourgogne-Franche-Comté + 03:46
53 Mallard Gaëtan Le Reunion + 03:53
54 Mellot Emilien Centre-Val de Loire + 04:01
55 Rouhier Nathan Bourgogne-Franche-Comté + 04:02
56 Bringel Mathias Grand Est + 04:20
57 Andenmatten Ludovic Grand Est + 04:42
58 Jullian Evan Région Sud + 04:43
59 Laenger Camus Jules Grand Est + 05:11
60 Gallienne Mathis Île-de-France + 05:13
61 Serres Samuel Occitanie + 05:23
62 Nass Damien Grand Est + 05:25
63 Arnould Maxence Bourgogne-Franche-Comté + 06:03
64 Biggi-Henry Hugo Corse + 07:36
65 Christien Tom Grand Est + 07:39

Informacje