Vuelta al Tolima

Amator, 7. -10. Marzec 2024, Colombia

GC Młodzież Punkty Góry Sprint

DoB?
Poz. Kolarz Zespół Czas
01 Contreras Rodrigo Nu Colombia 14:49:35
02 Pinzon Edgar Andres GW Erco Shimano + 01:25
03 Jamaica Javier Team Medellin + 02:26
04 Lopez Robinson GW Erco Shimano + 03:18
05 Pineda Rafael Nu Colombia + 04:18
06 Castano Sebastian Team Sistecredito + 06:21
07 Chaves Jhonatan Nu Colombia + 06:22
08 Muñoz Jaider Team Sistecredito U23 + 06:59
09 Gil Alexander Orgullo Paisa + 08:15
10 Urian José Team Sistecredito U23 + 08:51
11 Garzon Santiago GW Erco Shimano + 09:16
12 Molina Hector Team Sistecredito U23 + 09:26
13 Castillo Kevin David Team Sistecredito + 11:12
14 Zapata Mauricio Mixto 1 + 11:48
15 Rodriguez Hugo Mixto 2 + 12:45
16 Munoz Cristian Nu Colombia + 12:45
17 Reyes Yeison Team Sistecredito + 14:13
18 Gomez Marin Santiago Team Sistecredito + 15:00
19 Hoyos Daniel Liga Indeportes Tolima + 19:19
20 Pira Yesid Arroz Sonora + 19:44
21 Guerrero Diego Team Sistecredito + 20:15
22 Toro Felipe Team Sistecredito U23 + 21:30
23 Ortega Neider Avinal GW El Carmen Viboral + 21:32
24 Cardona Tabares Julian Team Medellin + 21:53
25 Gomez Gomez Camilo Mixto 2 + 22:09
26 Garcia Estiven Avinal GW El Carmen Viboral + 25:15
27 Osorio Danny Orgullo Paisa + 26:03
28 Tabares Jordan Liga Indeportes Tolima + 26:07
29 Vallejo Juan Pablo Liga Indeportes Tolima + 26:22
30 Hernandez Jose Orgullo Paisa + 27:29
31 Ortega Robinson Team Sistecredito + 30:50
32 Urián Caro Juan David Team Sistecredito U23 + 32:39
33 Morales Alejandro Team Fundecom + 32:59
34 Paredes Wilmar Team Medellin + 33:22
35 Chalapud Robinson Team Banco Guayaquil-Bianchi + 34:03
36 Canas Estiven Nu Colombia U23 + 35:26
37 Castro Yonatan Team Fundecom + 35:38
38 Aparicio Jair Antonio Arroz Sonora + 36:12
39 Mondragon Mateo Nu Colombia U23 + 36:25
40 Rojas Figueroa Juan Mixto 1 + 37:02
41 Quintero Carlos Avinal GW El Carmen Viboral + 37:52
42 Ramirez Duque Santiago Avinal GW El Carmen Viboral + 38:27
43 Reyes Aldemar Team Banco Guayaquil-Bianchi + 38:32
44 Oyola Robigzon Team Medellin + 40:05
45 Flórez Frank Liga Indeportes Tolima + 42:47
46 Gamba Cristian Team Fundecom + 43:05
47 Sanchez Brayan Team Medellin + 44:49
48 Benavides Diego Andres Avinal GW El Carmen Viboral + 45:24
49 Espitia Juan Camilo Liga Indeportes Tolima + 45:59
50 Virguez Maicol Stiven Team Osuna + 48:28
51 Escudero Santiago Orgullo Paisa + 49:00
52 Bernal Juan David Liga Cundinamarca + 49:28
53 Velandia Diomedes SHC Cycling Team + 49:45
54 Hoyos Juan Diego Team Sistecredito + 50:38
55 Quiroz Oscar Nu Colombia + 52:27
56 Agudelo John Alexander Nu Colombia U23 + 53:32
57 Castillo Jhon Alexander Liga Cundinamarca + 53:38
58 Ocampo Victor Team Medellin + 55:07
59 Cano Kevin Arroz Sonora + 55:43
60 Colon Johan Orgullo Paisa + 56:19
61 Colmenares Gomez Juan La Gran Via Team + 56:25
62 Arroyave Daniel GW Erco Shimano + 56:28
63 Gonzalez Urquijo Anthuar Rachidd Team Osuna + 58:26
64 Osorio Frank GW Erco Shimano + 59:02
65 Mayorga Carlos La Gran Via Team + 59:25
66 Herrera Manuel Nu Colombia U23 + 01:00:00
67 Quinteros Alexis Team Banco Guayaquil-Bianchi + 01:01:44
68 Osorio Juan Felipe Orgullo Paisa + 01:01:53
69 Pantoja Paulo Orgullo Paisa + 01:03:02
70 Galvis Johan Sebastian Mixto 1 + 01:04:15
71 Herrera Stiven Alexander Team Anapoima + 01:04:52
72 Lancheros Johan Liga Indeportes Tolima + 01:04:52
73 Rendon Juan Pablo Avinal GW El Carmen Viboral + 01:05:19
74 Maca Leison Damian Liga Indeportes Tolima + 01:05:43
75 Rodriguez Juan Felipe Arroz Sonora + 01:05:45
76 Guerrero Esteban Avinal GW El Carmen Viboral + 01:07:20
77 Laiton Kevin Team Fundecom + 01:08:14
78 Ramirez Juan Andres Risaralda Casta de Campeones + 01:08:35
79 Duarte Fabio Team Medellin + 01:09:07
80 Gomez Jaimes David Team Osuna + 01:09:51
81 Rodriguez Juan Pablo Liga Indeportes Tolima + 01:09:55
82 Valbuena Mario Alexander SHC Cycling Team + 01:10:04
83 Paredes Pablo Orgullo Paisa + 01:10:13
84 Buitrago Brandon Team Fundecom + 01:10:19
85 Echavarria Emilio Orgullo Paisa + 01:13:49
86 Roldan Weimar Arroz Sonora + 01:14:05
87 Quetama Yeisson Liga Indeportes Tolima + 01:14:36
88 Barreto Julian David La Gran Via Team + 01:15:11
89 Arboleda Anderson Nu Colombia + 01:20:15
90 Lizca Giovanny Liga Cundinamarca + 01:22:20
91 Calderon Leyder Mixto 2 + 01:23:14
92 Bermeo Bernardo Avinal GW El Carmen Viboral + 01:23:21
93 Contreras Victor Nu Colombia U23 + 01:23:26
94 Arevalo Jhon Liga Cundinamarca + 01:24:01
95 Daza Juan Andres Mixto 2 + 01:26:59
96 Lopez Andres Camilo Risaralda Casta de Campeones + 01:29:50
97 Moya Maikol Stiven FyF Team + 01:29:55
98 Florez Anderson Daniel Liga Cundinamarca + 01:30:49
99 Pedraza Diego Liga Cundinamarca + 01:49:03
DNF Castro Wilmar Andres Arroz Sonora
DNF Hurtado Simon Andres Arroz Sonora
DNF Soto Jeronimo Arroz Sonora
DNF Guzman Dayan La Gran Via Team
DNF Hernandez Santiago La Gran Via Team
DNF Ramirez Jean La Gran Via Team
DNF Hartrich Coulton Mixto 1
DNF Moreno Wilfredo Mixto 1
DNF Rivera Alzate Mateo Mixto 1
DNF Rodriguez Juan Manuel Mixto 1
DNF Gonzalez Arthur Mixto 2
DNF Rengifo Jhon Jader Mixto 2
DNF Gordillo Sánchez Emerson Nu Colombia U23
DNF Castaneda Julian Team Anapoima
DNF Forero Juan Sebastian Team Anapoima
DNF Narvaez Brayan Team Anapoima
DNF Pabon Cristian Team Anapoima
DNF Pacheco Juan Angel Team Anapoima
DNF Romero Arley Team Anapoima
DNF Cruz Johan Steven Team Osuna
DNF Jaimes Johan Team Osuna
DNF Salazar Javier Enrique Team Osuna
DNF Herrera Samuel Team Sistecredito U23
DNF Patino Jhon Eduar Team Sistecredito U23
DNF Muñoz Edison Avinal GW El Carmen Viboral
DNF Leguizamon Diego FyF Team
DNF Lopez Buritica Brihan FyF Team
DNF Meneses Guillermo FyF Team
DNF Puglisi Dominic FyF Team
DNF Villacorte Eric FyF Team
DNF Pinilla Sebastián GW Erco Shimano
DNF Ruiz Jeferson GW Erco Shimano
DNF Velez Cristian Damian GW Erco Shimano
DNF Alvis Fidel Camilo Liga Cundinamarca
DNF Alvis Fidel Camilo Liga Cundinamarca
DNF Quintin Sergio Alejandro Liga Cundinamarca
DNF Arango Kevin Nazario Liga Indeportes Tolima
DNF Arevalo Daniel Liga Indeportes Tolima
DNF Perez Barajas Andres Ricardo Liga Indeportes Tolima
DNF Quintero Edison Liga Indeportes Tolima
DNF Rubio José Noé Liga Indeportes Tolima
DNF Sandoval Juan David Liga Indeportes Tolima
DNF Sierra Brian Liga Indeportes Tolima
DNF Vargas Diego Liga Indeportes Tolima
DNF Mendez Daniel Nu Colombia
DNF Muñoz Daniel Nu Colombia
DNF Chavarria Daniel Felipe Orgullo Paisa
DNF Castro Jose Manuel Risaralda Casta de Campeones
DNF Cortes Jorge Alberto Risaralda Casta de Campeones
DNF Marulanda Luis Risaralda Casta de Campeones
DNF Osorio Santiago Risaralda Casta de Campeones
DNF Sanchez Santiago Risaralda Casta de Campeones
DNF Sanchez Santiago Risaralda Casta de Campeones
DNF Gonzalez David Santiago SHC Cycling Team
DNF Hernandez Juan Manuel SHC Cycling Team
DNF Sanchez Julian David SHC Cycling Team
DNF Tellez Norberto SHC Cycling Team
DNF Umbarilla Andres SHC Cycling Team
DNF Zaque Reinel SHC Cycling Team
DNF Zaque Reinel SHC Cycling Team
DNF Casanova Mejia Christopher Team Banco Guayaquil-Bianchi
DNF Florez Miguel Team Banco Guayaquil-Bianchi
DNF Montoya Cristhian Team Banco Guayaquil-Bianchi
DNF Navas Kevin Elian Team Banco Guayaquil-Bianchi
DNF Sarmiento Jose Andres Team Banco Guayaquil-Bianchi
DNF Beltran Edwin Alejandro Team Fundecom
DNF Calle Andres Team Fundecom
DNF Forero Juan David Team Fundecom
DNF Gaitan Julio Cesar Team Fundecom
DNF Guevara Sergio Andres Team Fundecom
DNF Tamayo Christian Team Medellin
DNF Vargas Walter Team Medellin

Informacje