Région Pays de la Loire Tour

UCI, Wyścig etapowy, 2. Etap, 3.Kwiecień 2024, France

Etap GC Młodzież Punkty Góry ZespółUCI

DoB?
Poz. Kolarz ZespółUCI Czas
1 Costiou EwenARKEA-B&B HOTELS 14 03:41:36
2 Bennett SamDecathlon AG2R La Mondiale Team 5 + 08
3 Jeannière EmilienTotalEnergies 3 + 08
4 Nerurkar LukasEF Education-EasyPost + 08
5 Dainese AlbertoTudor Pro Cycling Team + 08
6 Aberasturi JonEuskaltel-Euskadi + 08
7 Sarreau MarcGroupama-FDJ + 08
8 Coquard BryanCofidis + 08
9 Healy BenEF Education-EasyPost + 08
10 Galván FranciscoEquipo Kern Pharma + 08
11 Jaime AlexEquipo Kern Pharma + 08
12 Fretin MilanCofidis + 08
13 Kulset JohannesUno-X Mobility + 08
14 Kopecky MatyasTeam Novo Nordisk + 08
15 Narbonne-Zuccarelli AxelNice Métropole Côte d'Azur + 08
16 Braz Afonso ClémentCIC U Nantes Atlantique + 08
17 Watson SamGroupama-FDJ + 08
18 Bevort Carl-FrederikUno-X Mobility + 08
19 Venturini ClémentARKEA-B&B HOTELS + 08
20 Dversnes FredrikUno-X Mobility + 08
21 Elosegui IñigoEquipo Kern Pharma + 08
22 Danès LéoCIC U Nantes Atlantique + 08
23 Delettre AlexandreSt Michel-Mavic-Auber 93 + 08
24 Angulo AntonioBurgos-BH + 08
25 Sbaragli KristianTeam corratec - Vini Fantini + 08
26 Peyskens DimitriBingoal WB + 08
27 van den Berg MarijnEF Education-EasyPost + 08
28 Perez AnthonyCofidis + 08
29 Rafferty DarrenEF Education-EasyPost + 08
30 Ferron ValentinTotalEnergies + 08
31 Simon JulienTotalEnergies + 08
32 Cosnefroy BenoîtDecathlon AG2R La Mondiale Team + 08
33 Fuentes AngelBurgos-BH + 08
34 Vliegen LoicBingoal WB + 08
35 Hermans BenCofidis + 08
36 Guillon CélestinVan Rysel-Roubaix + 21
37 Cardis RomainSt Michel-Mavic-Auber 93 + 21
38 Bisiaux LéoDecathlon AG2R La Mondiale Team + 21
39 Salby AlexanderBingoal WB + 39
40 Boúglas GeorgiosBurgos-BH + 39
41 Delbove JorisSt Michel-Mavic-Auber 93 + 39
42 Morin EmmanuelVan Rysel-Roubaix + 39
43 Le Berre MathisARKEA-B&B HOTELS + 39
44 Konijn AlexanderNice Métropole Côte d'Azur + 39
45 Oosterlinck JoesBingoal WB + 39
46 Van Niekerk MorneSt Michel-Mavic-Auber 93 + 39
47 Plamondon RobinCIC U Nantes Atlantique + 39
48 Stewart MarkTeam corratec - Vini Fantini + 39
49 Isasa XabierEuskaltel-Euskadi + 39
50 Boasson-Hagen EdvaldDecathlon AG2R La Mondiale Team + 39
51 Matthys LoukaBingoal WB + 39
52 Froidevaux RobinTudor Pro Cycling Team + 39
53 Debeaumarché NicolasCofidis + 39
54 Peron AndreaTeam Novo Nordisk + 39
55 Ledanois KevinARKEA-B&B HOTELS + 39
56 Lopez de Abetxuko AndoniEuskaltel-Euskadi + 01:01
57 Lozano DavidTeam Novo Nordisk + 01:01
58 Stöckli JanTeam corratec - Vini Fantini + 01:01
59 Alleno ClémentBurgos-BH + 01:23
60 Le Huitouze EddyGroupama-FDJ + 01:25
61 Manzin LorrenzoTotalEnergies + 01:35
62 Ourselin PaulTotalEnergies + 02:09
63 Weiss FabianTudor Pro Cycling Team + 02:13
64 Polga AntonioTeam Novo Nordisk + 02:29
65 Zubeldia UnaiEuskaltel-Euskadi + 02:29
66 Alustiza NicolasEuskaltel-Euskadi + 02:29
67 Basset Pierre-HenryCIC U Nantes Atlantique + 02:29
68 Leroux SamuelVan Rysel-Roubaix + 02:29
69 Van Boven LucaBingoal WB + 02:29
70 Tsarenko KyryloTeam corratec - Vini Fantini + 02:29
71 Girard DamienNice Métropole Côte d'Azur + 02:29
72 Jackson GeorgeBurgos-BH + 02:29
73 Aznar HugoEquipo Kern Pharma + 02:29
74 Bonillo IkerEuskaltel-Euskadi + 03:06
75 Charrin AloïsTudor Pro Cycling Team + 03:22
76 Kluckers ArthurTudor Pro Cycling Team + 03:22
77 Riou AlanARKEA-B&B HOTELS + 04:07
78 Dekker DavidARKEA-B&B HOTELS + 04:07
79 Julien MatisseCIC U Nantes Atlantique + 04:07
80 Vahtra NormanVan Rysel-Roubaix + 04:07
81 Brand SamTeam Novo Nordisk + 04:37
82 Lecroq JérémySt Michel-Mavic-Auber 93 + 04:37
83 Veistroffer BaptisteDecathlon AG2R La Mondiale Team + 04:37
84 Cabot JérémySt Michel-Mavic-Auber 93 + 04:37
85 Walls MatthewGroupama-FDJ + 04:37
86 Augé RonanGroupama-FDJ + 04:37
87 Álvarez RodrigoBurgos-BH + 04:37
88 Le Ny Jean-LouisNice Métropole Côte d'Azur + 04:37
89 Van Der Lee JardiEF Education-EasyPost + 04:37
90 Zambelli SamueleTeam corratec - Vini Fantini + 05:58
91 Ärm RaitVan Rysel-Roubaix + 07:28
92 Hennequin PaulNice Métropole Côte d'Azur + 07:28
93 Finé EddyCofidis + 07:28
94 Irvine DeclanTeam Novo Nordisk + 08:28
95 Blikra ErlendUno-X Mobility + 08:28
96 van der Tuuk DannyEquipo Kern Pharma + 08:52
97 Larsen NiklasUno-X Mobility + 08:52
98 Knecht NoahNice Métropole Côte d'Azur + 08:52
99 Mareczko JakubTeam corratec - Vini Fantini + 08:52
DNS Verbrugghe JensGroupama-FDJ
DNS Kulset MagnusUno-X Mobility
DNF Eriksson LucasTudor Pro Cycling Team
Poz. Kolarz Zespół Czas
1 39 Costiou EwenARKEA-B&B HOTELS08:24:51
2 1 van den Berg MarijnEF Education-EasyPost+ 07
3 42 Sbaragli KristianTeam corratec - Vini Fantini+ 11
4 2 Aberasturi JonEuskaltel-Euskadi+ 12
5 19 Bennett SamDecathlon AG2R La Mondiale Team+ 12
6 7 Jeannière EmilienTotalEnergies+ 14
7 3 Coquard BryanCofidis+ 15
8 1 Watson SamGroupama-FDJ+ 16
9 1 Dainese AlbertoTudor Pro Cycling Team+ 18
10 4 Galván FranciscoEquipo Kern Pharma+ 18
11 6 Kopecky MatyasTeam Novo Nordisk+ 18
12 9 Jaime AlexEquipo Kern Pharma+ 18
13 6 Angulo AntonioBurgos-BH+ 18
14 18 Kulset JohannesUno-X Mobility+ 18
15 16 Narbonne-Zuccarelli AxelNice Métropole Côte d'Azur+ 18
16 18 Danès LéoCIC U Nantes Atlantique+ 18
17 13 Peyskens DimitriBingoal WB+ 18
18 20 Delettre AlexandreSt Michel-Mavic-Auber 93+ 18
19 24 Venturini ClémentARKEA-B&B HOTELS+ 18
20 24 Dversnes FredrikUno-X Mobility+ 18
21 12 Cosnefroy BenoîtDecathlon AG2R La Mondiale Team+ 18
22 27 Braz Afonso ClémentCIC U Nantes Atlantique+ 18
23 12 Fuentes AngelBurgos-BH+ 18
24 33 Healy BenEF Education-EasyPost+ 18
25 37 Nerurkar LukasEF Education-EasyPost+ 18
26 16 Perez AnthonyCofidis+ 18
27 23 Elosegui IñigoEquipo Kern Pharma+ 18
28 18 Ferron ValentinTotalEnergies+ 18
29 19 Rafferty DarrenEF Education-EasyPost+ 18
30 45 Bevort Carl-FrederikUno-X Mobility+ 18
31 52 Fretin MilanCofidis+ 18
32 32 Vliegen LoicBingoal WB+ 18
33 43 Simon JulienTotalEnergies+ 18
34 48 Hermans BenCofidis+ 18
35 23 Guillon CélestinVan Rysel-Roubaix+ 31
36 30 Bisiaux LéoDecathlon AG2R La Mondiale Team+ 31
37 31 Cardis RomainSt Michel-Mavic-Auber 93+ 31
38 26 Oosterlinck JoesBingoal WB+ 41
39 31 Matthys LoukaBingoal WB+ 47
40 31 Isasa XabierEuskaltel-Euskadi+ 47
41 30 Morin EmmanuelVan Rysel-Roubaix+ 49
42 26 Salby AlexanderBingoal WB+ 49
43 28 Konijn AlexanderNice Métropole Côte d'Azur+ 49
44 22 Boúglas GeorgiosBurgos-BH+ 49
45 8 Froidevaux RobinTudor Pro Cycling Team+ 49
46 5 Le Berre MathisARKEA-B&B HOTELS+ 49
47 6 Boasson-Hagen EdvaldDecathlon AG2R La Mondiale Team+ 49
48 8 Stewart MarkTeam corratec - Vini Fantini+ 49
49 24 Van Niekerk MorneSt Michel-Mavic-Auber 93+ 49
50 30 Delbove JorisSt Michel-Mavic-Auber 93+ 49
51 18 Debeaumarché NicolasCofidis+ 49
52 18 Ledanois KevinARKEA-B&B HOTELS+ 49
53 31 Plamondon RobinCIC U Nantes Atlantique+ 49
54 31 Peron AndreaTeam Novo Nordisk+ 49
55 8 Stöckli JanTeam corratec - Vini Fantini+ 01:11
56 7 Lopez de Abetxuko AndoniEuskaltel-Euskadi+ 01:11
57 15 Alleno ClémentBurgos-BH+ 01:33
58 29 Le Huitouze EddyGroupama-FDJ+ 01:35
59 7 Manzin LorrenzoTotalEnergies+ 01:45
60 18 Ourselin PaulTotalEnergies+ 02:19
61 6 Weiss FabianTudor Pro Cycling Team+ 02:23
62 56 Leroux SamuelVan Rysel-Roubaix+ 02:36
63 37 Basset Pierre-HenryCIC U Nantes Atlantique+ 02:39
64 1 Polga AntonioTeam Novo Nordisk+ 02:39
65 5 Van Boven LucaBingoal WB+ 02:39
66 11 Alustiza NicolasEuskaltel-Euskadi+ 02:39
67 7 Tsarenko KyryloTeam corratec - Vini Fantini+ 02:39
68 18 Girard DamienNice Métropole Côte d'Azur+ 02:39
69 23 Sarreau MarcGroupama-FDJ+ 02:46
70 18 Aznar HugoEquipo Kern Pharma+ 02:59
71 51 Bonillo IkerEuskaltel-Euskadi+ 03:16
72 11 Kluckers ArthurTudor Pro Cycling Team+ 03:32
73 70 Dekker DavidARKEA-B&B HOTELS+ 04:13
74 33 Julien MatisseCIC U Nantes Atlantique+ 04:14
75 14 Charrin AloïsTudor Pro Cycling Team+ 04:15
76 17 Riou AlanARKEA-B&B HOTELS+ 04:17
77 10 Vahtra NormanVan Rysel-Roubaix+ 04:17
78 60 Lecroq JérémySt Michel-Mavic-Auber 93+ 04:47
79 52 Augé RonanGroupama-FDJ+ 04:47
80 44 Álvarez RodrigoBurgos-BH+ 04:47
81 27 Walls MatthewGroupama-FDJ+ 04:47
82 8 Van Der Lee JardiEF Education-EasyPost+ 05:52
83 4 Zambelli SamueleTeam corratec - Vini Fantini+ 06:08
84 7 Cabot JérémySt Michel-Mavic-Auber 93+ 06:44
85 60 Hennequin PaulNice Métropole Côte d'Azur+ 07:38
86 47 Ärm RaitVan Rysel-Roubaix+ 07:38
87 82 Irvine DeclanTeam Novo Nordisk+ 08:35
88 65 Blikra ErlendUno-X Mobility+ 08:38
89 61 Mareczko JakubTeam corratec - Vini Fantini+ 09:02
90 19 Larsen NiklasUno-X Mobility+ 09:02
91 10 van der Tuuk DannyEquipo Kern Pharma+ 09:02
92 8 Lozano DavidTeam Novo Nordisk+ 10:38
93 4 Zubeldia UnaiEuskaltel-Euskadi+ 12:06
94 2 Jackson GeorgeBurgos-BH+ 12:06
95 2 Le Ny Jean-LouisNice Métropole Côte d'Azur+ 14:12
96 1 Brand SamTeam Novo Nordisk+ 14:14
97 3 Veistroffer BaptisteDecathlon AG2R La Mondiale Team+ 14:14
98 1 Finé EddyCofidis+ 17:05
99 2 Knecht NoahNice Métropole Côte d'Azur+ 18:29
Poz. Zespół Czas
1 12 EF Education-EasyPost 25:15:27
2 4 Equipo Kern Pharma + 00
3 15 Cofidis + 00
4 4 Uno-X Mobility + 00
5 9 TotalEnergies + 00
6 6 Decathlon AG2R La Mondiale Team + 13
7 ARKEA-B&B HOTELS + 23
8 7 Bingoal WB + 31
9 5 Burgos-BH + 31
10 1 CIC U Nantes Atlantique + 31
11 6 St Michel-Mavic-Auber 93 + 44
12 10 Groupama-FDJ + 01:17
13 8 Euskaltel-Euskadi + 01:24
14 1 Team Novo Nordisk + 01:24
15 1 Team corratec - Vini Fantini + 01:24
16 6 Tudor Pro Cycling Team + 02:36
17 14 Nice Métropole Côte d'Azur + 02:52
18 7 Van Rysel-Roubaix + 03:05

Informacje