Vuelta al Táchira

UCI, Wyścig etapowy, 5. Etap, 18.Styczeń 2024, Venezuela

Etap GC Młodzież Punkty Góry Sprint Zespół

DoB?
Poz. Kolarz ZespółUCI Czas
1 Ruiz JuanGob.Trujillo 7 03:24:20
2 Caicedo JonathanPetrolike 3 + 04
3 Camargo NelsonGob.Trujillo 1 + 08
4 Monsalve YonathanVenezuela + 17
5 Pinto LuisMU Training - Pais Futuro + 18
6 Pinzon Edgar AndresGW Erco Shimano + 20
7 Bustamante AdriánGW Erco Shimano + 39
8 Abreu JorgeCiclismo de Politachira + 39
9 Sequera PedroLa Guaira Bandes + 01:06
10 Rojas BrandonGW Erco Shimano + 01:06
11 Rujano JeisonGrupo Intxausti + 01:24
12 Gil Briceno GusneiverTeam La Guacamaya Indet Trujillo + 01:28
13 Cadena EdgarPetrolike + 01:44
14 Ramirez YurgenVenezuela Pais Futuro + 01:49
15 Briceño JimmiGob.Trujillo + 01:57
16 Nava JhonGob.Trujillo + 02:18
17 Medina ManuelLa Guaira Bandes + 02:32
18 Galviz CarlosCiclismo de Politachira + 02:40
19 Flores RubenCiclismo de Politachira + 02:40
20 Castillo JoseMU Training - Pais Futuro + 02:51
21 Becerra EduinFundacion Angeles Hernandez + 02:53
22 Camargo JonathanCamimpeg-Carbomart DT + 02:54
23 Forero Juan SebastianSpace in Novo Manakish + 02:54
24 Rivas AngelFundacion Angeles Hernandez + 03:00
25 Rodriguez JohaksonFreddy Bernal Champdilla + 03:10
26 Cano KevinTeam La Guacamaya Indet Trujillo + 03:40
27 Malaver ElkinCermec Sporade Campionisimo + 04:34
28 Tabares JordanRevivir-Produgar Caracas + 05:09
29 Garcia CharlieClub Uptaiet-Inv.Alexander + 06:18
30 Garcia EstivenAvinal GW El Carmen Viboral + 08:21
31 Torres Luis FernandoCermec Sporade Campionisimo + 08:23
32 Mendez KristianPanaderia Carabobo + 08:25
33 Villareal YostinLotería del Táchira + 09:05
34 Quintero AnthonyVenezuela + 09:05
35 Mendoza DavidMU Training - Pais Futuro + 09:13
36 Tobasia EliasTeam Gesprom Evolution + 09:55
37 Peñuela FranciscoVenezuela + 10:58
38 Rubio YoandriCamimpeg-Carbomart DT + 10:58
39 Mora LuisFundacion Angeles Hernandez + 10:58
40 Patino Eiker DavidSpace in Novo Manakish + 10:58
41 Ortega NeiderAvinal GW El Carmen Viboral + 11:55
42 Abreu DanielCamimpeg-Carbomart DT + 13:33
43 Garcia LuisSpace in Novo Manakish + 13:33
44 Pabon RubenCiclismo de Politachira + 13:39
45 Chavez ErickPanaderia Carabobo + 13:39
46 Benavides Diego AndresAvinal GW El Carmen Viboral + 14:21
47 Sanchez Castillo LuisFreddy Bernal Champdilla + 14:29
48 Bustamante OmarVenezuela Pais Futuro + 14:48
49 Alvarez OcmarFreddy Bernal Champdilla + 15:20
50 Zurita RicardoTeam Osorio Grupo City Bikes + 15:56
51 Jimenez Neftali JosueClub Uptaiet-Inv.Alexander + 16:00
52 Blanco JulioTeam La Guacamaya Indet Trujillo + 16:42
53 Chacon MiguelPanaderia Carabobo + 17:30
54 Castano NeuberyClub Uptaiet-Inv.Alexander + 17:39
55 Eugenio Yonathan MiguelCiclismo de Politachira + 17:50
56 Camargo DiegoPetrolike + 17:50
57 Osorio AlejandroGW Erco Shimano + 17:50
58 Rondon YoisnerthCarabobo Team + 18:06
59 Torres CarlosTeam La Guacamaya Indet Trujillo + 18:17
60 Rolon EdgarTeam Gesprom Evolution + 19:34
61 Fuentes YormanTeam La Guacamaya Indet Trujillo + 23:30
62 Briceño FernandoTeam La Guacamaya Indet Trujillo + 23:30
63 Godoy YonderGob.Trujillo + 24:57
64 Gomez Jaimes DavidCermec Sporade Campionisimo + 24:57
65 Chacon FranklinLa Guaira Bandes + 24:57
66 Alarcon JoseFundacion Angeles Hernandez + 24:57
67 Ruiz PedroPanaderia Carabobo + 24:57
68 Bonilla Quiros DanielGrupo Intxausti + 24:57
69 Blanco LukasGW Erco Shimano + 24:57
70 Guerrero YenfronLa Guaira Bandes + 26:12
71 Linarez LeangelVenezuela + 26:20
72 Roa KevinCamimpeg-Carbomart DT + 26:36
73 Revete BrayanVenezuela Pais Futuro + 27:10
74 Yaguaro Flores Isaac SimónVenezuela + 27:31
75 Arroyo AngelvisVenezuela Pais Futuro + 27:53
76 Goyo JesusMU Training - Pais Futuro + 27:53
77 Guerrero EstebanAvinal GW El Carmen Viboral + 28:16
78 Salas BryanFundacion Angeles Hernandez + 28:18
79 Viloria EnmanuelLotería del Táchira + 28:25
80 Araujo JhonnyGob.Trujillo + 28:33
81 Jaimes JohanCarabobo Team + 28:45
82 Rico CristianPetrolike + 28:47
83 Mendoza OmarPetrolike + 28:47
84 Rodriguez Jhon AndersonCamimpeg-Carbomart DT + 28:57
85 Arocha ReinaldoLa Guaira Bandes + 30:16
86 Ramirez YilberTeam Osorio Grupo City Bikes + 30:16
87 + 30:16
88 Abreo DavidTeam Gesprom Evolution + 30:16
89 Rendon Juan PabloAvinal GW El Carmen Viboral + 30:16
90 Soto NelsonPetrolike + 30:20
91 Arroyave DanielGW Erco Shimano + 30:20
92 Linares WilliamClub Uptaiet-Inv.Alexander + 30:20
DNS Colmenares JadFreddy Bernal Champdilla
DNF Diaz Cedeño Enrique LuisCamimpeg-Carbomart DT
DNF Fernandez EduardoEmigrupp Zuma Immigration
DNF Gomez LuisMU Training - Pais Futuro
Poz. Kolarz Zespół Czas
1 Caicedo JonathanPetrolike15:41:48
2 Ruiz JuanGob.Trujillo+ 33
3 1 Camargo NelsonGob.Trujillo+ 55
4 1 Pinto LuisMU Training - Pais Futuro+ 01:06
5 Pinzon Edgar AndresGW Erco Shimano+ 01:13
6 2 Monsalve YonathanVenezuela+ 01:43
7 2 Bustamante AdriánGW Erco Shimano+ 02:07
8 2 Sequera PedroLa Guaira Bandes+ 02:40
9 3 Gil Briceno GusneiverTeam La Guacamaya Indet Trujillo+ 03:06
10 5 Abreu JorgeCiclismo de Politachira+ 03:16
11 5 Becerra EduinFundacion Angeles Hernandez+ 03:48
12 2 Cadena EdgarPetrolike+ 04:04
13 2 Galviz CarlosCiclismo de Politachira+ 04:18
14 1 Castillo JoseMU Training - Pais Futuro+ 04:42
15 6 Rujano JeisonGrupo Intxausti+ 08:35
16 9 Rojas BrandonGW Erco Shimano+ 08:44
17 6 Ramirez YurgenVenezuela Pais Futuro+ 09:05
18 1 Nava JhonGob.Trujillo+ 09:18
19 7 Medina ManuelLa Guaira Bandes+ 10:12
20 4 Camargo JonathanCamimpeg-Carbomart DT+ 10:16
21 6 Forero Juan SebastianSpace in Novo Manakish+ 10:56
22 8 Flores RubenCiclismo de Politachira+ 11:21
23 8 Rivas AngelFundacion Angeles Hernandez+ 11:45
24 5 Rodriguez JohaksonFreddy Bernal Champdilla+ 11:51
25 18 Mora LuisFundacion Angeles Hernandez+ 12:14
26 13 Briceño JimmiGob.Trujillo+ 12:28
27 10 Cano KevinTeam La Guacamaya Indet Trujillo+ 13:55
28 6 Malaver ElkinCermec Sporade Campionisimo+ 13:58
29 6 Tabares JordanRevivir-Produgar Caracas+ 15:16
30 8 Peñuela FranciscoVenezuela+ 18:12
31 5 Mendez KristianPanaderia Carabobo+ 18:35
32 6 Torres Luis FernandoCermec Sporade Campionisimo+ 18:47
33 1 Rubio YoandriCamimpeg-Carbomart DT+ 19:47
34 1 Abreu DanielCamimpeg-Carbomart DT+ 22:38
35 18 Torres CarlosTeam La Guacamaya Indet Trujillo+ 23:19
36 16 Eugenio Yonathan MiguelCiclismo de Politachira+ 24:55
37 9 Blanco JulioTeam La Guacamaya Indet Trujillo+ 25:00
38 22 Godoy YonderGob.Trujillo+ 28:01
39 21 Briceño FernandoTeam La Guacamaya Indet Trujillo+ 29:42
40 Chacon FranklinLa Guaira Bandes+ 35:50
41 1 Fuentes YormanTeam La Guacamaya Indet Trujillo+ 36:35
42 13 Mendoza DavidMU Training - Pais Futuro+ 37:40
43 2 Araujo JhonnyGob.Trujillo+ 40:28
44 Guerrero EstebanAvinal GW El Carmen Viboral+ 41:47
45 2 Camargo DiegoPetrolike+ 41:59
46 11 Pabon RubenCiclismo de Politachira+ 42:24
47 1 Osorio AlejandroGW Erco Shimano+ 43:15
48 5 Ramirez YilberTeam Osorio Grupo City Bikes+ 43:45
49 17 Tobasia EliasTeam Gesprom Evolution+ 43:51
50 5 Roa KevinCamimpeg-Carbomart DT+ 43:56
51 3 Zurita RicardoTeam Osorio Grupo City Bikes+ 44:25
52 18 Quintero AnthonyVenezuela+ 44:41
53 25 Garcia CharlieClub Uptaiet-Inv.Alexander+ 45:56
54 19 Villareal YostinLotería del Táchira+ 46:27
55 3 Castano NeuberyClub Uptaiet-Inv.Alexander+ 46:37
56 5 Chacon MiguelPanaderia Carabobo+ 47:33
57 10 Garcia LuisSpace in Novo Manakish+ 47:35
58 12 Guerrero YenfronLa Guaira Bandes+ 48:07
59 10 Sanchez Castillo LuisFreddy Bernal Champdilla+ 48:31
60 8 Alvarez OcmarFreddy Bernal Champdilla+ 49:22
61 11 Bonilla Quiros DanielGrupo Intxausti+ 51:07
62 2 Rondon YoisnerthCarabobo Team+ 51:28
63 10 Alarcon JoseFundacion Angeles Hernandez+ 51:36
64 10 Bustamante OmarVenezuela Pais Futuro+ 52:18
65 11 Chavez ErickPanaderia Carabobo+ 52:28
66 15 Rico CristianPetrolike+ 54:58
67 13 Ortega NeiderAvinal GW El Carmen Viboral+ 55:24
68 6 Ruiz PedroPanaderia Carabobo+ 56:10
69 17 Rendon Juan PabloAvinal GW El Carmen Viboral+ 56:43
70 14 Jaimes JohanCarabobo Team+ 57:14
71 11 Salas BryanFundacion Angeles Hernandez+ 57:25
72 1 Gomez Jaimes DavidCermec Sporade Campionisimo+ 01:01:04
73 8 Mendoza OmarPetrolike+ 01:02:09
74 11 Soto NelsonPetrolike+ 01:02:13
75 7 Jimenez Neftali JosueClub Uptaiet-Inv.Alexander+ 01:02:14
76 4 Goyo JesusMU Training - Pais Futuro+ 01:04:55
77 Linarez LeangelVenezuela+ 01:05:28
78 3 Arroyave DanielGW Erco Shimano+ 01:08:55
79 11 Patino Eiker DavidSpace in Novo Manakish+ 01:09:38
80 1 Blanco LukasGW Erco Shimano+ 01:10:09
81 2 Rodriguez Jhon AndersonCamimpeg-Carbomart DT+ 01:10:10
82 7 Benavides Diego AndresAvinal GW El Carmen Viboral+ 01:11:47
83 9 Garcia EstivenAvinal GW El Carmen Viboral+ 01:14:59
84 3 Revete BrayanVenezuela Pais Futuro+ 01:17:04
85 Arroyo AngelvisVenezuela Pais Futuro+ 01:17:40
86 Viloria EnmanuelLotería del Táchira+ 01:18:19
87 3 Linares WilliamClub Uptaiet-Inv.Alexander+ 01:20:01
88 Yaguaro Flores Isaac SimónVenezuela+ 01:23:22
89 2 Arocha ReinaldoLa Guaira Bandes+ 01:30:04
90 3 + 01:39:43
91 4 Abreo DavidTeam Gesprom Evolution+ 01:48:48
92 4 Rolon EdgarTeam Gesprom Evolution+ 01:49:05
Poz. Kolarz Zespół Punkty
1 7 Ruiz JuanGob.Trujillo 52
2 4 Caicedo JonathanPetrolike 49
3 2 Briceño FernandoTeam La Guacamaya Indet Trujillo 38
4 3 Bustamante AdriánGW Erco Shimano 37
5 3 Soto NelsonPetrolike 35
6 6 Fuentes YormanTeam La Guacamaya Indet Trujillo 34
7 11 Camargo NelsonGob.Trujillo 34
8 5 Arroyo AngelvisVenezuela Pais Futuro 33
9 5 Briceño JimmiGob.Trujillo 31
10 10 Monsalve YonathanVenezuela 31
11 6 Osorio AlejandroGW Erco Shimano 30
12 5 Pinto LuisMU Training - Pais Futuro 30
13 3 Cadena EdgarPetrolike 28
14 5 Guerrero EstebanAvinal GW El Carmen Viboral 27
15 2 Chacon MiguelPanaderia Carabobo 24
16 7 Pinzon Edgar AndresGW Erco Shimano 24
17 6 Peñuela FranciscoVenezuela 24
18 4 Ramirez YurgenVenezuela Pais Futuro 22
19 4 Guerrero YenfronLa Guaira Bandes 19
20 4 Linares WilliamClub Uptaiet-Inv.Alexander 19
21 2 Mora LuisFundacion Angeles Hernandez 18
22 1 Goyo JesusMU Training - Pais Futuro 16
23 1 Becerra EduinFundacion Angeles Hernandez 15
24 6 Sequera PedroLa Guaira Bandes 12
25 1 Eugenio Yonathan MiguelCiclismo de Politachira 12
26 1 Zurita RicardoTeam Osorio Grupo City Bikes 12
27 2 Revete BrayanVenezuela Pais Futuro 9
28 13 Abreu JorgeCiclismo de Politachira 9
29 3 Garcia CharlieClub Uptaiet-Inv.Alexander 8
30 3 Camargo DiegoPetrolike 7
31 8 Rujano JeisonGrupo Intxausti 7
32 5 Gil Briceno GusneiverTeam La Guacamaya Indet Trujillo 6
33 Rojas BrandonGW Erco Shimano 6
34 6 Araujo JhonnyGob.Trujillo 6
35 4 Galviz CarlosCiclismo de Politachira 5
36 4 Torres CarlosTeam La Guacamaya Indet Trujillo 4
37 4 Pabon RubenCiclismo de Politachira 4
38 4 Castillo JoseMU Training - Pais Futuro 3
39 4 Malaver ElkinCermec Sporade Campionisimo 3
40 Abreu DanielCamimpeg-Carbomart DT 3
41 5 Arocha ReinaldoLa Guaira Bandes 3
42 4 Godoy YonderGob.Trujillo 2
43 Mendoza DavidMU Training - Pais Futuro 2
44 Bonilla Quiros DanielGrupo Intxausti 2
45 Alarcon JoseFundacion Angeles Hernandez 2
Poz. Zespół Czas
1 Gob.Trujillo 47:12:13
2 1 GW Erco Shimano + 04:52
3 1 Ciclismo de Politachira + 10:30
4 2 Fundacion Angeles Hernandez + 19:22
5 Team La Guacamaya Indet Trujillo + 27:43
6 3 MU Training - Pais Futuro + 34:18
7 Petrolike + 38:02
8 2 La Guaira Bandes + 41:44
9 1 Camimpeg-Carbomart DT + 45:54
10 Venezuela + 51:29
11 Avinal GW El Carmen Viboral + 01:18:34
12 Cermec Sporade Campionisimo + 01:24:11
13 Freddy Bernal Champdilla + 01:34:57
14 Panaderia Carabobo + 01:44:12
15 2 Space in Novo Manakish + 02:01:20
16 1 Club Uptaiet-Inv.Alexander + 02:04:21
17 1 Venezuela Pais Futuro + 02:11:44
18 Team Gesprom Evolution + 04:14:55

Informacje