FIRSTCYCLING
Szosa
Szosa
Amator
Junior
Przełaj
MTB
Tor
Fantasy
Wyścigi i wyniki
Zespoły
Ranking
4 Jours de Dunkerque
Wyścig etapowy, 5. Etap, 6.Maj 2000, France
Informacje o wyścigu
Wyniki
Lista startowa
Historia
2024
2023
2022
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
Etap
GC
Etap: 01
Etap: 02
Etap: 03
Etap: 04
Etap: 05
Etap: 06
Etap: 07
Embed Results
Narody
Australia
Belgium
Czechia
Denmark
Estonia
France
Great Britain
Italy
Kazakhstan
Latvia
Lithuania
Luxembourg
Netherlands
New Zealand
Norway
Poland
Russia
Slovenia
South Africa
Spain
Sweden
USA
Zespoły
Ag2r - Décathlon
Alessio - Banca SMG
Alexia Alluminio
BigMat - Auber 93
Bonjour - Toupargel
Cantina Tollo
Cofidis
Crédit Agricole
Farm Frites
Festina - Lotus
Jean Delatour
La Française des Jeux
Lampre-Daikin
Liquigas - Pata
Lotto - Adecco
Mapei - Quick Step
Memory Card-Jack&Jones
Rabobank
St. Quentin - Oktos
US Postal Service
Ville de Chareloi - New Systems
DoB?
Poz.
Kolarz
Urodzony
Zespół
Czas
01
Rodriguez
Fred
1973
Mapei - Quick Step
04:20:12
02
Planckaert
Jo
1970
Cofidis
+ 00
03
Rittsel
Martin
1971
Memory Card-Jack&Jones
+ 03
04
Contrini
Daniele
1974
Liquigas - Pata
+ 05
05
Sandstød
Michael
1968
Memory Card-Jack&Jones
+ 07
06
Detilloux
Christophe
1974
Lotto - Adecco
+ 07
07
Moreau
Christophe
1971
Festina - Lotus
+ 43
08
Ruskys
Saulius
1974
St. Quentin - Oktos
+ 43
09
Tchmil
Andrei
1963
Lotto - Adecco
+ 43
10
Peeters
Wilfried
1964
Mapei - Quick Step
+ 43
11
Magnien
Emmanuel
1971
La Française des Jeux
+ 43
12
Joachim
Benoit
1976
US Postal Service
+ 43
13
Piziks
Arvis
1969
Memory Card-Jack&Jones
+ 43
14
Rous
Didier
1970
Bonjour - Toupargel
+ 43
15
Lafis
Michel
1967
Farm Frites
+ 43
16
Spruch
Zbigniew
1965
Lampre-Daikin
+ 43
17
Jemison
Marty
1965
US Postal Service
+ 43
18
Moreni
Cristian
1972
Liquigas - Pata
+ 43
19
Da Cruz
Carlos
1974
BigMat - Auber 93
+ 43
20
Vierhouten
Aart
1970
Rabobank
+ 43
21
Simon
François
1968
Bonjour - Toupargel
+ 43
22
Blaudzun
Michael
1973
Memory Card-Jack&Jones
+ 43
23
Vansevenant
Wim
1971
Farm Frites
+ 43
24
Sivakov
Alexei
1972
BigMat - Auber 93
+ 43
25
Bessy
Frederic
1972
Jean Delatour
+ 43
26
Hunter
Robert
1977
Lampre-Daikin
+ 43
27
O'Grady
Stuart
1973
Crédit Agricole
+ 43
28
Bassons
Christophe
1974
Jean Delatour
+ 43
29
Bossoni
Paolo
1976
Cantina Tollo
+ 43
30
Casarotto
Davide
1971
Alessio - Banca SMG
+ 43
31
Leipheimer
Levi
1973
US Postal Service
+ 43
32
Casey
Dylan
1970
US Postal Service
+ 43
33
Duijn
Marcel
1977
Rabobank
+ 43
34
Jørgensen
Rene
1975
Memory Card-Jack&Jones
+ 43
35
Nocentini
Rinaldo
1977
Mapei - Quick Step
+ 43
36
Robin
Jean-Cyril
1969
Bonjour - Toupargel
+ 43
37
Svorada
Ján
1968
Lampre-Daikin
+ 43
38
Petersen
Jørgen Bo
1970
Ville de Chareloi - New Systems
+ 43
39
Simensen
Ole Sigurd
1972
St. Quentin - Oktos
+ 43
40
Bäckstedt
Magnus
1975
Crédit Agricole
+ 43
41
Johansen
Allan
1971
Memory Card-Jack&Jones
+ 43
42
Raimondi
Giancarlo
1972
Liquigas - Pata
+ 43
43
Hernandez Bertran
Jaime Javier
1972
Festina - Lotus
+ 43
44
Kasputis
Arturas
1967
Ag2r - Décathlon
+ 43
45
Sørensen
Rolf
1965
Rabobank
+ 43
46
Righi
Daniele
1976
Alexia Alluminio
+ 43
47
Guesdon
Frédéric
1971
La Française des Jeux
+ 43
48
Baguet
Serge
1969
Lotto - Adecco
+ 43
49
Barthe
Stéphane
1972
Ag2r - Décathlon
+ 43
50
Botcharov
Alexandre
1975
Ag2r - Décathlon
+ 43
51
Templier
Vincent
1972
St. Quentin - Oktos
+ 43
52
Auger
Ludovic
1971
BigMat - Auber 93
+ 43
53
Battistel
Giacomo
1976
Alexia Alluminio
+ 43
54
Capelle
Ludovic
1976
Ville de Chareloi - New Systems
+ 43
55
Cali
Vincent
1970
Ville de Chareloi - New Systems
+ 43
56
Oriol
Christophe
1973
Jean Delatour
+ 01:07
57
Pronk
Matthé
1974
Rabobank
+ 01:11
58
van Steen
Martin
1969
Farm Frites
+ 01:14
59
Van Kessel
Miquel
1975
Farm Frites
+ 01:14
60
Capelle
Christophe
1967
BigMat - Auber 93
+ 01:16
61
Zandarin
Flavio
1975
Alessio - Banca SMG
+ 01:16
62
Ballerini
Franco
1964
Lampre-Daikin
+ 01:23
63
Skibby
Jesper
1964
Memory Card-Jack&Jones
+ 01:23
64
Perraudeau
Olivier
1972
Bonjour - Toupargel
+ 02:01
65
Balciunas
Linas
1978
St. Quentin - Oktos
+ 02:02
66
Durand
Jacky
1967
Lotto - Adecco
+ 04:03
67
Kozlitine
Oleg
1969
St. Quentin - Oktos
+ 05:21
68
Verstrepen
Johan
1967
Lampre-Daikin
+ 05:22
69
Mengin
Christophe
1968
La Française des Jeux
+ 08:33
70
Madouas
Laurent
1967
Festina - Lotus
+ 08:56
71
Pillon
Laurent
1964
Ville de Chareloi - New Systems
+ 08:56
72
Van de Wouwer
Kurt
1971
Lotto - Adecco
+ 08:56
73
Moreau
Francis
1965
Cofidis
+ 08:56
74
Leysen
Bart
1969
Mapei - Quick Step
+ 08:56
75
Faudot
Christophe
1968
Bonjour - Toupargel
+ 08:56
76
Van Lancker
Kurt
1971
Lotto - Adecco
+ 08:56
77
Stangelj
Gorazd
1973
Liquigas - Pata
+ 08:56
78
Kjærgaard
Steffen
1973
US Postal Service
+ 09:01
79
D'Hollander
Glenn
1974
Lotto - Adecco
+ 09:01
80
Guilbert
Charles
1972
Bonjour - Toupargel
+ 09:01
81
Moerenhout
Koos
1973
Farm Frites
+ 09:04
82
Casper
Jimmy
1978
La Française des Jeux
+ 09:40
83
Flammang
Tom
1978
Cofidis
+ 09:40
84
O'Bee
Kirk
1977
US Postal Service
+ 09:40
85
Vries
Pieter
1975
Farm Frites
+ 09:40
86
Desbiens
Laurent
1969
Cofidis
+ 09:40
87
Lefèvre
Laurent
1976
Cofidis
+ 09:40
88
Seigneur
Eddy
1969
Jean Delatour
+ 09:18
89
Negrini
Emanuele
1974
Cantina Tollo
+ 12:12
90
Mondini
Gianpaolo
1972
Cantina Tollo
+ 12:51
91
Zanette
Denis
1970
Liquigas - Pata
+ 12:51
92
Boardman
Chris
1968
Crédit Agricole
+ 12:51
93
Boerman
Coen
1976
Rabobank
+ 12:51
94
Hayman
Mathew
1978
Rabobank
+ 12:51
95
Minali
Nicola
1969
Alexia Alluminio
+ 12:51
96
de Jongh
Steven
1973
Rabobank
+ 12:51
97
Lino
Pascal
1966
Festina - Lotus
+ 12:51
98
Gabriel
Frédéric
1970
Bonjour - Toupargel
+ 12:51
99
Gono
Marcel
1976
Crédit Agricole
+ 12:57
100
Marchesin
Fabio
1977
Liquigas - Pata
+ 12:58
101
Vasseur
Cédric
1970
US Postal Service
+ 13:00
102
Boxus
Renaud
1973
Ville de Chareloi - New Systems
+ 13:00
103
Pinotti
Marco
1976
Lampre-Daikin
+ 13:00
104
Gouvenou
Thierry
1969
BigMat - Auber 93
+ 13:00
105
Bouvard
Gilles
1969
Jean Delatour
+ 13:00
106
Streel
Marc
1971
Ville de Chareloi - New Systems
+ 13:00
107
Lefevre
David
1972
Cofidis
+ 13:00
108
Perque
Franck
1974
La Française des Jeux
+ 13:00
109
Brognara
Andrea
1971
Alexia Alluminio
+ 13:00
110
Kirsipuu
Jaan
1969
Ag2r - Décathlon
+ 13:00
111
Aus
Lauri
1970
Ag2r - Décathlon
+ 13:00
112
Brard
Florent
1976
Festina - Lotus
+ 13:00
113
Andriotto
Dario
1972
Alexia Alluminio
+ 13:00
114
Agnolutto
Christophe
1969
Ag2r - Décathlon
+ 13:00
115
Serri
Eddy
1974
Alexia Alluminio
+ 13:00
116
Hvastija
Martin
1969
Alessio - Banca SMG
+ 13:00
117
Bernard
Jerome
1971
Jean Delatour
+ 13:00
118
Corvers
Frank
1969
Memory Card-Jack&Jones
+ 13:00
119
Salvato
Christian
1971
Liquigas - Pata
+ 13:00
120
Finot
Frederic
1977
Crédit Agricole
+ 13:00
121
Nazon
Damien
1974
Bonjour - Toupargel
+ 13:00
122
McEwen
Robbie
1972
Farm Frites
+ 13:00
123
Turpin
Ludovic
1975
Ag2r - Décathlon
+ 13:00
124
Barbier
Gregory
1972
Ville de Chareloi - New Systems
+ 13:00
125
Hunt
Jeremy
1974
BigMat - Auber 93
+ 13:00
126
Thilloy
Jean-Michel
1966
St. Quentin - Oktos
+ 34:07
127
Clinger
David
1977
Festina - Lotus
+ 43:25
DNF
McGee
Bradley
1976
La Française des Jeux
DNF
Nazon
Jean-Patrick
1977
La Française des Jeux
DNF
Dean
Julian
1975
US Postal Service
DNF
Flickinger
Andy
1978
Festina - Lotus
DNF
Van der Ven
Remco
1975
Farm Frites
DNF
Langella
Anthony
1974
Crédit Agricole
DNF
Thibout
Bruno
1969
Jean Delatour
DNF
Chanteur
Pascal
1968
Ag2r - Décathlon
DNF
Hinault
Sébastien
1974
Crédit Agricole
DNF
Giabbecucci
Fedrico
1975
Cantina Tollo
DNF
Sweet
Jay
1975
BigMat - Auber 93
DNF
Villa
Marco
1969
Alexia Alluminio
DNF
Auger
Guillaume
1976
BigMat - Auber 93
Informacje
4 Jours de Dunkerque
France
5. Etap | 188.0 km
Lillers
->
Westouter
2.1
M.Rittsel
| Lider