FIRSTCYCLING
Szosa
Szosa
Amator
Junior
Przełaj
MTB
Tor
Fantasy
Wyścigi i wyniki
Zespoły
Ranking
Tour of Rhodes
UCI, Wyścig etapowy, 10. -12. Marzec 2017, Greece
Informacje o wyścigu
Wyniki
Profile etapów
Lista startowa
Historia
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2015
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1987
GC
Młodzież
Góry
Sprint
GC
Etap: 01
Etap: 02
Etap: 03
Embed Results
Narody
Austria
Belarus
Czechia
Denmark
Estonia
Finland
Germany
Great Britain
Greece
Ireland
Israel
Italy
Luxembourg
Netherlands
Norway
Poland
Russia
Spain
Sweden
Switzerland
Turkey
Ukraine
Zespoły
Finland
For Galille Cycles
Greece
Hrinkow Advarics Cycleang
Leopard Pro Cycling
Maxxis 4 Racing Team
Memil Pro Cycling
Minsk CC
Opelit - Fachklinik Dr. Herzog
Poland
Rodilios-P.O.Rodou
Roth-Akros
SKC Tufo - Prostejov
SP Tableware
Switzerland
Team Dauner D&DQ - Akkon
Team Embrace The World
Team Feldbinder Owayo KTM
Team FixIT.no
Team Lotto - Kern Haus
Team Sauerland NRW
Team Tre Berg-Postnord
Team Virtu Cycling
Team Wiggins
Torku Sekerspor
Uno-X Hydrogen DT
Velo Schils Interbike RT
Vorarlberg
DoB?
Poz.
Kolarz
Urodzony
Zespół
Czas
01
Stüssi
Colin
1993
Roth-Akros
12:07:36
02
Løvik
Åsmund Romstad
1989
Team FixIT.no
+ 30
03
Thiery
Cyrille
1990
Switzerland
+ 01:20
04
Rekita
Szymon
1994
Leopard Pro Cycling
+ 01:23
05
Fløtten
Audun Brekke
1990
Uno-X Hydrogen DT
+ 01:25
06
Eikeland
Ken-Levi
1994
Team FixIT.no
+ 01:35
07
Fåglum
Marcus
1994
Team Tre Berg-Postnord
+ 01:37
08
Freienstein
Raphael
1991
Team Lotto - Kern Haus
+ 01:39
09
Thalmann
Roland
1993
Roth-Akros
+ 01:39
10
Nõmmela
Aksel
1994
Leopard Pro Cycling
+ 01:40
11
Mager
Christian
1992
Team Sauerland NRW
+ 01:41
12
Magnusson
Kim
1992
Team Tre Berg-Postnord
+ 01:41
13
Vorganov
Eduard
1982
Minsk CC
+ 01:41
14
Wirtgen
Tom
1996
Leopard Pro Cycling
+ 01:41
15
Træen
Torstein
1995
Uno-X Hydrogen DT
+ 01:41
16
Brockhoff
Jan
1994
Leopard Pro Cycling
+ 01:41
17
Henn
Luca
1997
Team Lotto - Kern Haus
+ 01:41
18
Charmig
Anthon
1998
Team Virtu Cycling
+ 01:41
19
Backofen
Moritz
1995
Team Dauner D&DQ - Akkon
+ 01:41
20
Krieger
Alexander
1991
Leopard Pro Cycling
+ 01:41
21
Hrinkow
Dominik
1988
Hrinkow Advarics Cycleang
+ 01:46
22
Schelling
Patrick
1990
Vorarlberg
+ 01:51
23
Reutimann
Matthias
1994
Roth-Akros
+ 01:56
24
Graf
Andreas
1985
Hrinkow Advarics Cycleang
+ 01:56
25
Halme
Sasu
1996
Finland
+ 05:17
26
Steen
Nicolaj
1995
Team Virtu Cycling
+ 05:17
27
Rüegg
Lukas
1996
Switzerland
+ 05:26
28
Bazhkou
Stanislau
1991
Minsk CC
+ 06:10
29
Baillifard
Valentin
1993
Roth-Akros
+ 08:30
30
Zahalka
Matej
1993
SKC Tufo - Prostejov
+ 10:34
31
Kristiansen
Sondre
1993
Uno-X Hydrogen DT
+ 10:34
32
Sehestad Pedersen
Mark
1991
Team Virtu Cycling
+ 11:09
33
Reihs
Michael
1979
Team Virtu Cycling
+ 11:22
34
Honig
Reinier
1983
Vorarlberg
+ 12:20
35
Schir
Thery
1993
Vorarlberg
+ 13:07
36
Örken
Ahmet
1993
Torku Sekerspor
+ 13:25
37
Knox
James
1995
Team Wiggins
+ 13:34
38
Hofer
Andreas
1991
Hrinkow Advarics Cycleang
+ 13:40
39
Sleen
Torjus
1997
Uno-X Hydrogen DT
+ 14:10
40
O'Loughlin
Michael
1997
Team Wiggins
+ 16:47
41
Klimiankou
Kansatansin
1989
Minsk CC
+ 16:47
42
Stokes
Bradley
1994
Velo Schils Interbike RT
+ 16:56
43
Foti
Carmelo
1994
Leopard Pro Cycling
+ 16:59
44
Kastemyr
Pontus
1995
Team Tre Berg-Postnord
+ 17:07
45
Brück
Victor
1996
Opelit - Fachklinik Dr. Herzog
+ 22:04
46
Tzortzakis
Polychronis
1989
Greece
+ 22:07
47
Kucher
Michael
1993
Vorarlberg
+ 22:08
48
Lang
Pirmin
1984
Roth-Akros
+ 22:09
49
Saugstad
Lars
1997
Uno-X Hydrogen DT
+ 22:09
50
Breivold
Jon Sæverås
1995
Team FixIT.no
+ 22:10
51
Hatz
Christopher
1991
Team Lotto - Kern Haus
+ 22:31
52
Wolf
Justin
1992
Team Dauner D&DQ - Akkon
+ 22:46
53
Thompson
Michael
1995
Team Wiggins
+ 22:52
54
Huppertz
Joshua
1994
Team Lotto - Kern Haus
+ 24:55
55
Hermansen
Sindre Eid
1993
Team FixIT.no
+ 28:00
56
Banaszek
Alan
1997
Poland
+ 30:17
57
Kastrantas
Charalampos
1991
Greece
+ 33:39
58
Bussard
Dimitri
1996
Switzerland
+ 33:39
59
Ullebø
Sedrik
1998
Uno-X Hydrogen DT
+ 33:39
60
Pasche
Frank
1993
Switzerland
+ 33:39
61
Stavrakakis
Georgios
1998
Greece
+ 34:23
62
Sajnok
Szymon
1997
Poland
+ 35:04
63
Sandersson
Erik
1998
Team Tre Berg-Postnord
+ 35:22
64
De Marchi
Mattia
1991
Hrinkow Advarics Cycleang
+ 36:50
65
Ossyra
Gabriel
1993
Opelit - Fachklinik Dr. Herzog
+ 39:44
66
Kamp
Alexander
1993
Team Virtu Cycling
+ 40:29
67
Stibinger
Matej
1997
SKC Tufo - Prostejov
+ 41:29
68
Hammerschmid
Marvin
1996
Team Feldbinder Owayo KTM
+ 42:07
69
Tenbrock
Jonas
1995
Team Lotto - Kern Haus
+ 42:07
70
Draper
Nathan
1997
Team Wiggins
+ 42:07
71
Hyldgaard
Andreas
1996
Team Virtu Cycling
+ 42:55
72
Hampl
Petr
1993
SKC Tufo - Prostejov
+ 43:41
73
Sipos
Marek
1996
SKC Tufo - Prostejov
+ 44:12
74
Happke
Luca Felix
1998
Team Sauerland NRW
+ 46:57
75
Westmattelmann
Daniel
1987
Team Lotto - Kern Haus
+ 46:57
76
Bengtsson
Ludwig
1993
Team Tre Berg-Postnord
+ 46:57
77
Schweizer
Christoph
1986
Team Sauerland NRW
+ 47:58
78
Mamos
Philipp
1982
Team Dauner D&DQ - Akkon
+ 48:34
79
Tefre Lunder
Nikolai
1994
Memil Pro Cycling
+ 48:34
80
Christopoulos-Heller
Panagiotis
1995
Rodilios-P.O.Rodou
+ 49:18
81
Kyriakidis
Ioannis
1998
Greece
+ 50:26
82
Golovash
Oleksandr
1991
Minsk CC
+ 50:30
83
Boúglas
Georgios
1990
SP Tableware
+ 52:48
84
Papastamatakis
Kiriakos
1991
Rodilios-P.O.Rodou
+ 54:25
85
Iliadis
Ioannis
1993
Greece
+ 54:25
86
Ilias
Periklis
1986
SP Tableware
+ 55:07
87
Hammerschmid
Raphael
1996
Team Feldbinder Owayo KTM
+ 57:02
88
Akdilek
Ahmet
1988
Torku Sekerspor
+ 57:18
89
Harris
Joe
1989
Maxxis 4 Racing Team
+ 01:01:02
90
Samli
Feritcan
1994
Torku Sekerspor
+ 01:01:02
91
Paulus
Dennis
1994
Hrinkow Advarics Cycleang
+ 01:01:50
92
Sobal
Yauhen
1981
Minsk CC
+ 01:02:50
93
Becker
Tim
1996
Opelit - Fachklinik Dr. Herzog
+ 01:02:58
94
Peschges
Marcel
1996
Team Embrace The World
+ 01:06:53
95
Stauder
Benjamin
1987
Team Embrace The World
+ 01:07:09
96
Leppert
Andreas
1986
Team Embrace The World
+ 01:07:09
97
Reckendorfer
Lukas
1997
Team Feldbinder Owayo KTM
+ 01:07:22
98
Keles
Fatih
1993
Torku Sekerspor
+ 01:12:51
99
Murdoch
Peter
1979
Velo Schils Interbike RT
+ 01:13:13
100
Müller
Viktor
1996
Team Sauerland NRW
+ 01:13:13
101
Vogel
Kevin-Andreas
1989
Team Embrace The World
+ 01:13:27
102
Echtermann
Leon
1997
Opelit - Fachklinik Dr. Herzog
+ 01:20:16
103
Wynne-Cattanach
Kieran
1997
Maxxis 4 Racing Team
+ 01:21:53
DNF
Mattsson
Petter
1992
Finland
DNF
Niemi
Marco-Tapio
1996
Finland
DNF
Seppä
Lauri
1987
Finland
DNF
Uusiperhe
Jesse
1998
Finland
DNF
Halabi
Shadi
1976
For Galille Cycles
DNF
Kashi
Gil
-
For Galille Cycles
DNF
Or
Paschur
-
For Galille Cycles
DNF
Rajuan
Idan
1998
For Galille Cycles
DNF
Shlomi
Lev
1988
For Galille Cycles
DNF
Straschnov
Noam
1981
For Galille Cycles
DNF
Papaderos
Alexandros
1991
Greece
DNF
Boardman
George
-
Maxxis 4 Racing Team
DNF
Lythgoe
Matt
-
Maxxis 4 Racing Team
DNF
Trippier
Benjamin
-
Maxxis 4 Racing Team
DNF
Williams
Jack
1998
Maxxis 4 Racing Team
DNF
Czubak
Dawid
1998
Poland
DNF
Rudyk
Bartosz
1998
Poland
DNF
Staniszewski
Daniel
1997
Poland
DNF
Marguet
Tristan
1987
Switzerland
DNF
Perizzolo
Loic
1988
Switzerland
DNF
McLaughlin
James
1990
Hrinkow Advarics Cycleang
DNF
Hetherington
Ben
1995
Memil Pro Cycling
DNF
Janssen
Yannick
1990
Memil Pro Cycling
DNF
Kanerva
Hiski
1994
Memil Pro Cycling
DNF
Tefre Lunder
Mikkel
1996
Memil Pro Cycling
DNF
Papok
Siarhei
1988
Minsk CC
DNF
Berger
Leonhardt
1997
Opelit - Fachklinik Dr. Herzog
DNF
Horn
Moritz
1997
Opelit - Fachklinik Dr. Herzog
DNF
Koumpetsos
Anastasios
1995
Rodilios-P.O.Rodou
DNF
Pozidis
Giannis
-
Rodilios-P.O.Rodou
DNF
Stefanakis
Georgios
-
Rodilios-P.O.Rodou
DNF
Tsopouroglou
Vasileios
1993
Rodilios-P.O.Rodou
DNF
Fumeaux
Jonathan
1988
Roth-Akros
DNF
Fumeaux
Jonathan
1988
Roth-Akros
DNF
Pszczolarski
Wojciech
1991
SKC Tufo - Prostejov
DNF
Sipos
Marek
1996
SKC Tufo - Prostejov
DNF
Teklinski
Adrian
1989
SKC Tufo - Prostejov
DNF
Antoniadis
Dimitrios
1992
SP Tableware
DNF
Kourmpetis
Anastasios
1988
SP Tableware
DNF
Mavrikakis
Michail
1994
SP Tableware
DNF
Soulios
Zisis
1996
SP Tableware
DNF
Loer
Lukas
1995
Team Dauner D&DQ - Akkon
DNF
Müller-Sciacca
Marco
1983
Team Dauner D&DQ - Akkon
DNF
Van Puyvelde
Jan
1982
Team Dauner D&DQ - Akkon
DNF
Hanebeck
Konstantin
1993
Team Embrace The World
DNF
Hanebeck
Konstantin
1993
Team Embrace The World
DNF
Koep
Thomas
1990
Team Embrace The World
DNF
Holzinger
Alexander
1995
Team Feldbinder Owayo KTM
DNF
Steindler
Julian
1997
Team Feldbinder Owayo KTM
DNF
Wienerroither
Matthias
1991
Team Feldbinder Owayo KTM
DNF
Manninen
Matti
1992
Team FixIT.no
DNF
Spikseth
Elias Angel
1990
Team FixIT.no
DNF
Grosser
Aaron
1996
Team Sauerland NRW
DNF
Intra
Felix
1995
Team Sauerland NRW
DNF
Hyldgaard
Andreas
1996
Team Virtu Cycling
DNF
Lienhard
Fabian
1993
Vorarlberg
DNF
Zurita Martinez
Francesc
1992
Vorarlberg
DNF
Davies
Scott
1995
Team Wiggins
DNF
Knox
James
1995
Team Wiggins
DNF
Kristiansen
Sondre
1993
Uno-X Hydrogen DT
DNF
Clarke
David
1979
Velo Schils Interbike RT
DNF
Renwick
Wilson
1980
Velo Schils Interbike RT
DNF
Schils
Dominic
1991
Velo Schils Interbike RT
DNF
Yale
Mark
1994
Velo Schils Interbike RT
Informacje
Tour of Rhodes
Greece
10. -12. Marzec 2017
2.2