Normalna Rozszerzona Statystyki
Maltinti Lampadari-Banca Cambiano | |
---|---|
1 | Butteroni Gregorio |
2 | Ciafardini Niccolo |
3 | Di Felice Francesco |
4 | Draghi Guido |
5 | Moro Riccardo |
6 | Staccioli Nicolas |
Aran Cucine Vejus | |
---|---|
7 | Ceroli Umberto |
8 | Parravano Francesco |
9 | De Laurentiis Giuseppe |
10 | Lolli Marco |
11 | Rufo Dino |
12 | Di Cocco Errico |
ASD Aries Cycling | |
---|---|
13 | Carrò Simone |
14 | Cheula Andrea |
15 | Vecchi Lorenzo |
16 | Garzi Fabio |
17 | Impellizzeri Simone |
18 | Carro Samuele |
Biesse-Carrera | |
---|---|
19 | Ciuccarelli Riccardo |
20 | Galimberti Francesco |
21 | Galimberti Lorenzo |
22 | Rinaldi Lorenzo |
23 | Oliosi Marco |
24 | Foldager Anders |
Calzaturieri Montegranaro | |
---|---|
25 | Marezzi Natan |
26 | Di Genova Pietro |
27 | Minori Federico |
28 | Sarasini Francesco |
29 | Gambuti Matteo |
30 | Pani Mirko |
Rostese Squadra Corse | |
---|---|
31 | Riva Paolo |
32 | Laino Edoardo |
33 | Laino Emanuele |
34 | Aimonetto Pietro |
35 | Valerio Damiano |
36 | Franco Simone |
Cycling Team Friuli ASD | |
---|---|
37 | Buratti Nicolò |
38 | Olivo Bryan |
39 | De Cassan Davide |
40 | Da Ros Alessandro |
41 | Milan Matteo |
42 | Sivok Tomas |
Etruria Team Sestese | |
---|---|
43 | Gialli Matteo |
44 | Salomone Gabrio |
45 | Donati Alessandro |
46 | Costagli Francesco |
47 | Panichi Thomas |
48 | Di Luigi Edoardo |
Futura Team Rosini | |
---|---|
49 | Buti Andrea |
50 | Cioni Giovanni |
51 | Fabbri Giulio |
52 | Caferri Marco |
53 | Benedetti Mattia |
54 | Pink Philip |
General Store-Essegibi-F.Ili Curia | |
---|---|
55 | Ressi Diego |
56 | Dal Cappello Omar |
57 | Milosevic Vladimir |
58 | Leali Stefano |
59 | Vardanega Leonardo |
60 | Carpene Gianmarco |
Gragnano Sporting Club | |
---|---|
61 | Cataldo Lorenzo |
62 | Niccoli Matteo |
63 | Garibbo Nicolo |
64 | Galigani Leonardo |
65 | Senesi Tommasso |
66 | Boschi Lorenzo |
Hopplà - Petroli Firenze - Don Camillo | |
---|---|
67 | Tedeschi Lorenzo |
68 | Bruno Andrea |
69 | Regnanti Matteo |
70 | Rizza Stefano |
71 | Baroni Alessandro |
72 | Nencini Tommaso |
Team Linea Oro Bike | |
---|---|
73 | Rosioru David |
74 | Sorgi Lorenzo |
75 | Colladon Jacopo |
76 | Cecchini Francesco |
77 | De Salvo Alessandro |
78 | Lucidi Alberto |
Mastromarco Sensi Nibali | |
---|---|
79 | Hannay Tyler |
80 | Venturini Alessandro |
81 | Magli Lorenzo |
82 | Arzilli Gabriele |
83 | Dati Tommaso |
84 | Crescioli Ludovico |
MG.K vis Colors for Peace VPM | |
---|---|
85 | Gavilli Lapo |
86 | Martinelli Edoardo |
87 | Mazzucco Fabio |
88 | Carollo Francesco |
89 | Bauce Davide |
90 | Silenzi Anthoni |
Zero Zero IKJ Sport | |
---|---|
91 | Salvadori Dario |
92 | Salvadori Pietro |
93 | Coltelli Edoardo |
94 | Franchini Francesco |
95 | Troia Ivan |
96 | Oliboni Francesco |
Polisportiva Tripetetolo | |
---|---|
97 | Novani Matteo |
98 | Mazza Luca |
99 | Gavilli Gaddo |
100 | Viviani Lorenzo |
101 | Riccardi Alessio |
102 | Allori Manuel |
Gallina Ecotek Lucchini | |
---|---|
103 | Stolic Mihajlo |
104 | Covington Malachi |
105 | Basso Davide |
106 | Cirlincione Domenico |
107 | Piccini Mattia |
108 | Ferroni Lorenzo |
So.L.Me. - Olmo | |
---|---|
109 | Trevisol Marco |
110 | Tolomio Nicolo |
111 | Comin Maicol |
112 | Spinelli Nicholas |
113 | Berzi Andrea |
114 | Hrenko Norbert |
Team Colpack Ballan | |
---|---|
115 | Della Lunga Francesco |
116 | Kajamini Florian |
117 | Bracalente Diego |
118 | Volpato Leonardo |
119 | Novak Pavel |
120 | Sanchez Ruben |
Team Technipes #InEmiliaRomagna | |
---|---|
121 | Ansaloni Emanuele |
122 | Forques Romaric |
123 | Innocenti Andrea |
124 | Monaco Alessandro |
125 | Petrelli Gabriele |
126 | Sergiampietri Andrea |
U.C.Monaco | |
---|---|
127 | Bilyi Maksym |
128 | Sedzielewski Michal |
129 | Belohvosciks Kristians |
130 | Szijarto Zeteny |
131 | Vainio Veeti |
132 | Khotulov Denys |
UC Trevigiani Energiapura Marchiol | |
---|---|
133 | La Terra Pirre Samuele |
134 | Juul Mortensen Oliver |
135 | Presti Andreas |
136 | Cetto Maurizio |
137 | D'Aniello Immanuel |
138 | Spagnol Leonardo |
U.C.Pistoiese | |
---|---|
139 | Fattorini Valentino |
140 | Perciavalle Lorenzo |
141 | Poli Tommaso |
142 | Sulaj Angelo |
143 | Falchi Matteo |
143 | Giorni Luca |
Team Palazzago | |
---|---|
151 | Russo Vincenzo |
152 | Ligato Matteo |
153 | Sessa Gerardo |
154 | Militello Jacopo |
155 | Carrer Vittorio |
156 | Pellegrini Alessandro |
VPM Moretti SCS | |
---|---|
157 | Szymacha Kamil |
158 | Pirro Federico |
159 | Di Marco Lorenzo |
160 | Gabrielli Pierfilippo |
161 | Lettiero Armando |
162 | Alessandrino Luigi |
XPC Beltrami TSA | |
---|---|
163 | Gibellini Matteo |
164 | Veneri Raffaele |
165 | Zecchini Simone |
166 | Melegari Lorenzo |
167 | Marzari Matteo |
168 | Borghi Matteo |
Zalf Euromobil Fior | |
---|---|
169 | Faresin Edoardo |
170 | Cavalli Stefano |
171 | De Pretto Davide |
172 | Guzzo Federico |
173 | Zamperini Edoardo |
174 | Chesini Cesare |
Zappi Racing Team | |
---|---|
175 | Candy Nicholas |
176 | Cantoni Andrea |
177 | Gray George |
178 | Roberts John |
179 | Dobbins Matti |
180 | Wilson Joseph |
Q36.5 Continental Cycling Team | |
---|---|
181 | Oioli Manuel |
182 | Sandri Edoardo |
183 | Mosca Raffaele |
184 | Portello Alessio |
185 | Stedman Travis |
G.C.Sissio Team | |
---|---|
186 | Rigatti Tommaso |
187 | Spadini Enrico |
188 | Calovi Matteo |
189 | Gazzola Giovanni |
190 | Marocchi Tommaso |
SIAS RIME | |
---|---|
191 | Pettiti Nicolo |
192 | Tovazzi Elia |
193 | Rosa Luca |
194 | Aquila Giuseppe |
195 | Lock Dennis |
ASD SC Reda Mokador | |
---|---|
196 | Fiorini Matteo |
197 | Scarpelli Nicolas |
198 | Varroni Luca |
199 | Visani Lorenzo |