01 |
Lambrecht Michiel
| 2003 | Acrog-Tormans BC U19 |
02:13:20 |
02 |
D'Hollander Luca
| 2003 | Avia-Rudyco-Janatrans Cycling Team |
+ 00 |
03 |
De Troyer Yorben
| 2003 | Van Moer Logistics Cycling Team |
+ 00 |
04 |
Van Cauwenberghe Arne
| 2003 | Brain² Olympia Tienen |
+ 00 |
05 |
Baeten Wiebe
| 2003 | WAC Team |
+ 03 |
06 |
Christen Jan
| 2004 | WAC Team |
+ 35 |
07 |
De Meester Milan
| 2003 | Van Moer Logistics Cycling Team |
+ 51 |
08 |
Hulsmans Senne
| 2003 | Acrog-Tormans BC U19 |
+ 01:50 |
09 |
Moonen Zeno
| 2003 | Maes CT Glabbeek |
+ 01:50 |
10 |
Rouffaer Lars
| 2003 | Willebrord Wil Vooruit Juniors |
+ 01:50 |
11 |
Ceulemans Jarne
| 2004 | WAC Team |
+ 01:50 |
12 |
Reinderink Joris
| 2003 | Acrog-Tormans BC U19 |
+ 01:50 |
13 |
Heremans Joppe
| 2003 | Avia-Rudyco-Janatrans Cycling Team |
+ 01:50 |
14 |
Inion Sander
| 2003 | Vlaams-Brabant |
+ 01:50 |
15 |
Beirlaen Jakov
| 2003 | Onder Ons Parike WZW |
+ 01:50 |
16 |
Depetter Dylan
| 2004 | Debondt Verandas CT |
+ 01:50 |
17 |
Huitema Jasper
| 2004 | Willebrord Wil Vooruit Juniors |
+ 01:50 |
18 |
Bassa Jens
| 2003 | Willebrord Wil Vooruit Juniors |
+ 01:50 |
19 |
Lowie Theo
| 2003 | Crabbe Toitures - CC Chevigny |
+ 01:50 |
20 |
Jacobs Rune
| 2004 | AA Drink Young Lions |
+ 01:50 |
21 |
Giampaolo Matteo
| 2004 | UC Dippach |
+ 01:50 |
22 |
Van Elslander Simon
| 2003 | CT Luc Wallays-Jonge Renners |
+ 01:50 |
23 |
Desmet Tyler
| 2004 | Onder Ons Parike WZW |
+ 01:50 |
24 |
Smets Robbe
| 2003 | Team Kempen |
+ 01:50 |
25 |
Bolle Bert
| 2004 | CT Luc Wallays-Jonge Renners |
+ 01:50 |
26 |
Brand Nick
| 2004 | Willebrord Wil Vooruit Juniors |
+ 01:50 |
27 |
Van Den Broeck Andreas
| 2003 | WK Noord West Brabant |
+ 01:50 |
28 |
Boeckx Senne
| 2003 | Sport en Steun-Leopoldsburg U19 |
+ 01:50 |
29 |
Laurent Lucas
| 2003 | Crabbe Toitures - CC Chevigny |
+ 01:50 |
30 |
Mary Zander
| 2004 | Royal Cureghem Sportief U19 |
+ 01:50 |
31 |
Verreycken Wannes
| 2003 | WK Noord West Brabant |
+ 01:50 |
32 |
Lempoels Arno
| 2003 | Young Cycling Talent D & D U19 |
+ 01:50 |
33 |
Goossens Senne
| 2003 | Acrog-Tormans BC U19 |
+ 01:50 |
34 |
Ceccato Maxime
| 2004 | Crabbe Toitures - CC Chevigny |
+ 01:50 |
35 |
Monnaert Lucca
| 2004 | Young Cycling Talent D & D U19 |
+ 01:50 |
36 |
Delme Mauro
| 2003 | AA Drink Young Lions |
+ 01:50 |
37 |
Liekens Bart
| 2003 | Sport en Steun-Leopoldsburg U19 |
+ 01:50 |
38 |
Vandenbossche Joshua
| 2004 | Onder Ons Parike WZW |
+ 01:50 |
39 |
Davids Thomas
| 2004 | Maes CT Glabbeek |
+ 01:50 |
40 |
Janssens Brent
| 2004 | Young Cycling Talent D & D U19 |
+ 01:50 |
41 |
Broekaert Jelle
| 2004 | Onder Ons Parike WZW |
+ 01:50 |
42 |
Van Hemelryck Mats
| 2004 | WK Noord West Brabant |
+ 01:50 |
43 |
Geeraerts Ferre
| 2003 | Young Cycling Talent D & D U19 |
+ 01:50 |
44 |
Breser Pol
| 2003 | C.T.Aterdaul |
+ 01:50 |
45 |
Van Der Heyden Dario
| 2004 | AA Drink Young Lions |
+ 01:50 |
46 |
Lukes Jan
| 2004 | Willebrord Wil Vooruit Juniors |
+ 01:50 |
47 |
Stiers Victor
| 2003 | Brain² Olympia Tienen |
+ 01:50 |
48 |
Luyssen Joran
| 2004 | VZW WP de Molenspurters Meulebeke U19 |
+ 01:50 |
49 |
Melotte Matteo
| 2004 | E.C.Wallonie |
+ 01:50 |
50 |
De Beuckeleer Seppe
| 2003 | Maes CT Glabbeek |
+ 01:50 |
51 |
Theisen Mika
| 2004 | C.T.Aterdaul |
+ 01:50 |
52 |
Thomas Tibo
| 2004 | Young Cycling Talent D & D U19 |
+ 01:50 |
53 |
de Baets Jarno
| 2003 | Avia-Rudyco-Janatrans Cycling Team |
+ 01:50 |
54 |
Van Gestel Kasper
| 2003 | Acrog-Tormans BC U19 |
+ 01:50 |
55 |
Lernout Seppe
| 2004 | CT Luc Wallays-Jonge Renners |
+ 01:50 |
56 |
Ledoux Trystan
| 2003 | Crabbe Toitures - CC Chevigny |
+ 01:50 |
57 |
Delannoy Pieter
| 2003 | CT Luc Wallays-Jonge Renners |
+ 01:50 |
58 |
Vleirick Warre
| 2003 | CT Luc Wallays-Jonge Renners |
+ 01:50 |
59 |
Van Staay Iben
| 2003 | WAC Team |
+ 01:50 |
60 |
Torfs Rik
| 2003 | Young Cycling Talent D & D U19 |
+ 01:50 |
61 |
Martocchia Alessandro
| 2003 | Sport en Steun-Leopoldsburg U19 |
+ 01:50 |
62 |
Van Hollebeke Milan
| 2004 | Avia-Rudyco-Janatrans Cycling Team |
+ 01:50 |
63 |
Van Achter Jelle
| 2004 | VZW WP de Molenspurters Meulebeke U19 |
+ 01:50 |
64 |
Fjærli Fredrik
| 2004 | Avia-Rudyco-Janatrans Cycling Team |
+ 01:50 |
65 |
Van Holsbeeck Kasper
| 2003 | Debondt Verandas CT |
+ 01:50 |
66 |
Geurs Renzo
| 2003 | C.T Keukens Buysse Knesselaere |
+ 01:50 |
67 |
Baart Thomas
| 2004 | Van Moer Logistics Cycling Team |
+ 01:50 |
68 |
Nijs Viktor
| 2003 | Brain² Olympia Tienen |
+ 01:50 |
69 |
Avondts Mathis
| 2003 | WAC Team |
+ 01:50 |
70 |
Buyens Augustijn
| 2003 | WK Noord West Brabant |
+ 01:50 |
71 |
Houriez Basile
| 2003 | Royal Cureghem Sportief U19 |
+ 01:50 |
72 |
Wulleman Mathieu
| 2004 | VZW WP de Molenspurters Meulebeke U19 |
+ 01:50 |
73 |
Leten Inias
| 2004 | Onder Ons Parike WZW |
+ 01:50 |
74 |
Sluyts Ward
| 2004 | Vlaams-Brabant |
+ 01:50 |
75 |
Bellens Lino
| 2003 | Vlaams-Brabant |
+ 01:50 |
76 |
Kleman Lenny
| 2004 | UC Dippach |
+ 01:50 |
77 |
Van Der Vreken Lucas
| 2004 | Avia-Rudyco-Janatrans Cycling Team |
+ 01:50 |
78 |
Faber Gilles
| 2004 | C.T.Aterdaul |
+ 01:50 |
79 |
Koivistoinen Aku
| 2003 | WAC Team |
+ 01:50 |
80 |
Van De Sompel Jori
| 2004 | Maes CT Glabbeek |
+ 01:50 |
81 |
Kerkhofs Jonathan
| 2003 | WK Noord West Brabant |
+ 01:50 |
82 |
Boeye Ruben
| 2003 | Van Moer Logistics Cycling Team |
+ 01:50 |
83 |
Abma Elmar
| 2004 | Willebrord Wil Vooruit Juniors |
+ 01:50 |
84 |
Nulens Yarne
| 2004 | Brain² Olympia Tienen |
+ 01:50 |
85 |
Prestage Sebastian
| 2004 | Debondt Verandas CT |
+ 01:50 |
86 |
L'Eau Michiel
| 2004 | Debondt Verandas CT |
+ 01:50 |
87 |
Gilles Max
| 2003 | UC Dippach |
+ 01:50 |
88 |
Van Herck Simon
| 2004 | Maes CT Glabbeek |
+ 01:50 |
89 |
Van Maele Gauthier
| 2004 | VZW WP de Molenspurters Meulebeke U19 |
+ 01:50 |
90 |
Thonnon Senne
| 2003 | Maes CT Glabbeek |
+ 01:50 |
91 |
Bernard Thibaut
| 2003 | Crabbe Toitures - CC Chevigny |
+ 01:50 |
92 |
Vanhie Erben
| 2003 | VZW WP de Molenspurters Meulebeke U19 |
+ 01:50 |
93 |
Lauwers Tristan
| 2003 | WK Noord West Brabant |
+ 01:50 |
94 |
Van Petegem Maurits
| 2004 | Onder Ons Parike WZW |
+ 01:50 |
95 |
Coopman Lou
| 2003 | C.T Keukens Buysse Knesselaere |
+ 01:50 |
96 |
Galle Senne
| 2004 | Debondt Verandas CT |
+ 01:50 |
97 |
Raats Brent
| 2003 | Team Kempen |
+ 01:50 |
98 |
Van Cleemputte Kenji
| 2004 | Debondt Verandas CT |
+ 01:50 |
99 |
Bertels Lennert
| 2003 | Van Moer Logistics Cycling Team |
+ 01:50 |
100 |
Van Schaik Arthur
| 2003 | C.T Keukens Buysse Knesselaere |
+ 01:50 |
101 |
Goelen Dre
| 2004 | Sport en Steun-Leopoldsburg U19 |
+ 01:50 |
102 |
Vanhoudt Yenthe
| 2004 | Sport en Steun-Leopoldsburg U19 |
+ 01:50 |
103 |
Bertels Jasper
| 2004 | Van Moer Logistics Cycling Team |
+ 01:50 |
104 |
Van Den Bergh Toon
| 2004 | AA Drink Young Lions |
+ 01:50 |
105 |
Geerinckx Wout
| 2003 | Sport en Steun-Leopoldsburg U19 |
+ 01:50 |
106 |
Geudens Robbe
| 2004 | Acrog-Tormans BC U19 |
+ 02:01 |
107 |
Vangrunderbeek Viktor
| 2004 | Brain² Olympia Tienen |
+ 02:01 |
108 |
Vanhaecke Arno
| 2004 | CT Luc Wallays-Jonge Renners |
+ 02:01 |
109 |
Persijn Tom
| 2003 | Team Kempen |
+ 02:03 |
110 |
Jung Steven
| 2004 | UC Dippach |
+ 02:03 |
111 |
De Baere Rune
| 2003 | C.T Keukens Buysse Knesselaere |
+ 06:09 |
112 |
Soontjens Arthur
| 2003 | AA Drink Young Lions |
+ 08:09 |
113 |
Durnez Seppe
| 2003 | Team Kempen |
+ 09:14 |
114 |
Longueville Nicolas
| 2004 | C.T Keukens Buysse Knesselaere |
+ 10:15 |
115 |
Baize Nathan
| 2003 | E.C.Wallonie |
+ 10:15 |
116 |
Rademaker Franck
| 2004 | Crabbe Toitures - CC Chevigny |
+ 10:46 |