Normalna Rozszerzona Statystyki
V.C. Pays de Loudéac | |
---|---|
1 | Corbel Erwann |
2 | Fillaut Miguel |
3 | Gesbert Elie |
4 | Gicquiau Ivan |
5 | Guérin Camille |
6 | Mottier Justin |
7 | Patoux Cyrille |
Chambéry CF | |
---|---|
11 | Cosnefroy Benoît |
12 | De Jong Jaap |
13 | Fabre Etienne |
14 | Millasseau Guillaume |
15 | Paret-Peintre Aurélien |
16 | Rochas Rémy |
17 | Tournieroux Victor |
VC Rouen 76 | |
---|---|
21 | Barbier Pierre |
22 | Nicolas Théo |
23 | Brenterch Erwan |
24 | Carpentier Adrien |
25 | Kowalski Dylan |
26 | Canales Wilfried |
27 | Rullière Melvin |
CC Etupes | |
---|---|
31 | Doubey Fabien |
32 | Idjouadiene Pierre |
33 | Pfrimmer Arnaud |
34 | Seigle Romain |
35 | Touzé Damien |
36 | Vincent Léo |
37 | Lauber Edouard |
Vendée U | |
---|---|
41 | Denis Thomas |
42 | Gaillard Marlon |
43 | Herbert Charles |
44 | Leplingard Antoine |
45 | Krainer Taruia |
46 | Ourselin Paul |
47 | Sellier Simon |
CR4C Roanne | |
---|---|
51 | Bouchard Geoffrey |
52 | Carisey Clément |
53 | Deverchère Valentin |
54 | Guglielmi Simon |
55 | Jamet Alexandre |
56 | Pijourlet Louis |
57 | Roux Julien |
GSC Blagnac Vélo Sport 31 | |
---|---|
61 | Blanquefort Sylvain |
62 | Le Court Olivier |
63 | Guérin Alexis |
64 | Kohl Romain |
65 | Maurelet Flavien |
66 | Verardo Yoan |
67 | Soubes Kevin |
Océane Top 16 | |
---|---|
71 | Barbeau Clément |
72 | Diligeart Alexis |
73 | Guichard Mickaël |
74 | Le Turnier Mathias |
75 | Moulin Aurélien |
76 | Paillot Yoann |
77 | Saint-Martin Clément |
Team Vulco - VC Vaulx-en-Velin | |
---|---|
81 | Bouchet Baptiste |
82 | Delevoye Jordan |
83 | Vincent Joris |
84 | Godon Dorian |
85 | Lacroix Valentin |
86 | Paccalet Alexandre |
87 | Quinet Baptiste |
CC Nogent-sur-Oise | |
---|---|
91 | Bacon Romain |
92 | Guillaume Loic |
93 | Maffeis Dany |
94 | Garel Adrien |
95 | Ginelli Vincent |
96 | Van Haverbeke Julien |
97 | Lecroq Jérémy |
Team Probikeshop Saint-Etienne | |
---|---|
101 | Bonnet Guillaume |
102 | Charreyron Damien |
103 | Faussurier Romain |
104 | Fabre Damien |
105 | Roman Martial |
106 | Ruffinengo Bastien |
107 | Russo Clément |
Occitane Cyclisme Formation | |
---|---|
111 | Alfonso Thomas |
112 | Benarfa Remi |
113 | Caramel Mathieu |
114 | Chavanes Louis |
115 | Crochard Axel |
116 | Mouly Adrien |
117 | Gaboriaud Guillaume |
SCO Dijon | |
---|---|
121 | Barillot Guillaume |
122 | Cabot Jérémy |
123 | Garnier Mathieu |
124 | Le Roscouet Benjamin |
125 | Pascual Benjamin |
126 | Pellegrin Mathieu |
127 | Souton Julien |
C.C. Villeneuve Saint-Germain | |
---|---|
131 | Couture Kevin |
132 | Phounsavath Ariya |
133 | Martin Alexis |
134 | Meunier Charles |
135 | Richard Valentin |
136 | Thominet Camille |
137 | Tallonneau Gwenael |
Pro Immo Nicolas Roux | |
---|---|
141 | Pierrat Julien |
142 | Fournet-Fayard Sébastien |
143 | Georges Sylvain |
144 | Le Lavandier Maxime |
145 | Preau Julien |
146 | Roger Maxime |
147 | Sylvestre Yolan |
Sojasun espoir-ACNC | |
---|---|
151 | Rousseau Jayson |
152 | Farantakis Stylianos |
153 | Gouret Jean-Marie |
154 | Legros Adrien |
155 | Mary Clément |
156 | Rapin Martin |
157 | Vink Michael |
UC Nantes Atlantique | |
---|---|
161 | Barket Florian |
162 | Bricaud Valentin |
163 | Francillette Kevin |
164 | Leboucher Adrien |
165 | Perret Kevin |
166 | Rondeau Fabien |
167 | Roueil Jules |
Brest Iroise Cyclisme 2000 | |
---|---|
171 | Botrel Yann |
172 | Cam Florian |
173 | Coquil Sebastien |
174 | Delaplace Cédric |
175 | Madouas Valentin |
176 | Masson Jonathan |
177 | Renault Baptiste |
A.V.C. Aix-en-Provence | |
---|---|
181 | Champossin Odrian |
182 | Converset Matthieu |
183 | Dulin Alexis |
184 | Lebouvier Loick |
185 | Navarro Thomas |
186 | Trarieux Julien |
187 | Verini Raphael |
Guidon Chalettois | |
---|---|
191 | Barroso Romain |
192 | Clère Émilien |
193 | Duguenet Stéphane |
194 | Racault Ronan |
195 | Ronxin Pierre |
196 | Thomas Adrien |
197 | Wastiaux Joey |