FIRSTCYCLING
Szosa
Szosa
Amator
Junior
Przełaj
MTB
Tor
Fantasy
Wyścigi i wyniki
Zespoły
Ranking
Tour de Normandie
UCI, Wyścig etapowy, 20. -26. Marzec 2006, France
Informacje o wyścigu
Wyniki
Lista startowa
Historia
2022
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1959
1958
1957
1956
1939
GC
GC
Etap: Prolog
Etap: 01
Etap: 02
Etap: 03
Etap: 04
Etap: 05
Etap: 06
Etap: 07
Etap: 08
Embed Results
Narody
Argentina
Austria
Belgium
Bulgaria
Colombia
Czechia
Denmark
Estonia
Finland
France
Germany
Honduras
Japan
Latvia
Netherlands
Norway
Poland
Portugal
Russia
Spain
USA
Zespoły
-
Agritubel
ASC Dukla Praha
Atom
Auber 93
Bodysol - Win for Life - Jong Vlaan
Bretagne - Jean Floch
Cycle Racing Team Vang
Duja - Tavira
Glud & Marstrand - Horsens
Kalev Chocolate Team
Knauf Team
Omnibike Dynamo Moscow
Orbea
Rabobank
Rabobank CT
Rietumu Bank - Riga
Team GLS
Team TIAA - CREF
Ubbink - Syntec Cycling Team
DoB?
Poz.
Kolarz
Urodzony
Zespół
Czas
01
Reus
Kai
1985
Rabobank
25:29:36
02
Khatuntsev
Alexander
1985
Omnibike Dynamo Moscow
+ 22
03
Van Emden
Jos
1985
Rabobank CT
+ 23
04
Moe Rasmussen
Jacob
1975
Team GLS
+ 27
05
Stamsnijder
Tom
1985
Rabobank CT
+ 32
06
Nielsen
Kristoffer
1985
Team GLS
+ 37
07
Vassiliev
Krassimir Koev
1974
Duja - Tavira
+ 01:01
08
Zubero Aldekoa
Julen
1982
Orbea
+ 01:09
09
Melero
Iván
1984
Orbea
+ 02:05
10
Feillu
Romain
1984
-
+ 02:43
11
Melehs
Olegs
1982
Rietumu Bank - Riga
+ 02:59
12
Maaskant
Martijn
1983
Rabobank CT
+ 03:02
13
De Greef
Francis
1985
Bodysol - Win for Life - Jong Vlaan
+ 03:07
14
Skelde
Michael
1973
Glud & Marstrand - Horsens
+ 03:25
15
Gaztanaga
Mikel
1979
Atom
+ 03:27
16
Pawlak
Wojciech
1969
Knauf Team
+ 03:29
17
Trofimov
Yury
1984
Omnibike Dynamo Moscow
+ 03:48
18
Flens
Rick
1983
Rabobank CT
+ 03:49
19
Bengsch
Robert
1983
-
+ 06:12
20
Urbain
Alexandre
1981
-
+ 08:27
21
Kristiansen
Thomas
1987
Team GLS
+ 11:18
22
Celis Zabala
Vidal
1982
Orbea
+ 11:47
23
Bøchman
Lasse
1983
Team GLS
+ 15:08
24
Mørkøv
Michael
1985
Team GLS
+ 16:10
25
Mederel
Maxime
1980
Auber 93
+ 16:35
26
Lubach
Frédéric
1981
-
+ 18:00
27
Guilbert
Charles
1972
Bretagne - Jean Floch
+ 18:07
28
Saramotins
Aleksejs
1982
Rietumu Bank - Riga
+ 18:24
29
Mestre
Ricardo
1983
Duja - Tavira
+ 18:29
30
Bommel
Henning
1983
-
+ 19:11
31
Seledkov
Ivan
1983
Omnibike Dynamo Moscow
+ 20:03
32
Roelandts
Jürgen
1985
Bodysol - Win for Life - Jong Vlaan
+ 21:14
33
Friedman
Mike
1982
Team TIAA - CREF
+ 21:19
34
Neyens
Maarten
1985
Bodysol - Win for Life - Jong Vlaan
+ 21:50
35
Vorganov
Eduard
1982
Omnibike Dynamo Moscow
+ 22:17
36
Pate
Danny
1979
Team TIAA - CREF
+ 22:20
37
Delpech
Jean-Luc
1979
Bretagne - Jean Floch
+ 22:26
38
Brouzes
Niels
1981
Auber 93
+ 23:37
39
Mourecek
Michael
1980
ASC Dukla Praha
+ 24:12
40
Shmidt
Alexey
1983
Omnibike Dynamo Moscow
+ 24:16
41
Petilleau
Stephane
1971
Bretagne - Jean Floch
+ 24:21
42
De Haan
Folkert
1978
Ubbink - Syntec Cycling Team
+ 24:54
43
De Zutter
Kristof
1982
Bodysol - Win for Life - Jong Vlaan
+ 24:56
44
Lazar
Petr
1976
ASC Dukla Praha
+ 25:19
45
Mezo Askargorta
Iker
1982
Orbea
+ 25:50
46
Charrier
Franck
1977
-
+ 26:21
47
Lasis
Normunds
1985
Rietumu Bank - Riga
+ 26:22
48
Lampater
Leif
1982
-
+ 26:37
49
Caldeira
Samuel
1985
Duja - Tavira
+ 28:01
50
Delarue
Jean Michel
1976
-
+ 29:18
51
Harbonnier
Sébastien
1984
-
+ 30:54
52
Van Gulik
Fulco
1979
Ubbink - Syntec Cycling Team
+ 31:06
53
Hochmann
Jiri
1986
ASC Dukla Praha
+ 33:21
54
Van der Pluijm
Marvin
1979
Ubbink - Syntec Cycling Team
+ 33:39
55
Vazquez Iglesias
Angel
1980
Atom
+ 33:44
56
Jezowski
Krzysztof
1975
Knauf Team
+ 34:20
57
Miyazawa
Takashi
1978
Cycle Racing Team Vang
+ 36:07
58
Perez Lezaun
Alan
1982
Orbea
+ 37:03
59
Terenine
Ivan
1982
Omnibike Dynamo Moscow
+ 37:16
60
Van den Houte
Sven
1984
Bodysol - Win for Life - Jong Vlaan
+ 37:54
61
Kunta
Jan
1983
ASC Dukla Praha
+ 39:38
62
Cavet
Tony
1975
-
+ 43:03
63
Mustonen
Andrei
1984
Kalev Chocolate Team
+ 44:11
64
Bruand
Emmanuel
1982
-
+ 44:20
65
De Neef
Steven
1971
Bodysol - Win for Life - Jong Vlaan
+ 45:17
66
Garrido
Martin
1974
Duja - Tavira
+ 45:17
67
Kadlec
Milan
1974
ASC Dukla Praha
+ 46:29
68
Sano
Junya
1982
Cycle Racing Team Vang
+ 51:47
69
Agirre Asegniloaza
Josu
1981
Orbea
+ 52:45
70
Smit
Dennis
1981
Ubbink - Syntec Cycling Team
+ 55:24
71
Ojavee
Mart
1981
Kalev Chocolate Team
+ 01:03:57
72
Müller
Andreas
1979
-
+ 01:04:22
DNF
Bartko
Robert
1975
-
DNF
Cantero Y Grijelmo
Vincent
1982
-
DNF
Fulst
Guido
1970
-
DNF
Leveau
Mickael
1976
-
DNF
Vermeulen
Franck
1976
-
DNF
Galland
Jérémie
1983
Agritubel
DNF
Blaha
Martin
1977
ASC Dukla Praha
DNF
Ibanez Gonzalez
Carlos Andres
1981
Atom
DNF
Ortega
Mauricio
1980
Atom
DNF
Ramos
Milton
1979
Atom
DNF
Tamayo
Diego Alejandro
1983
Atom
DNF
Berges
Emilien
1983
Auber 93
DNF
Haddou
Saïd
1982
Auber 93
DNF
Mandri
René
1984
Auber 93
DNF
Mespoulede
Jean
1980
Auber 93
DNF
Bonsergent
Stéphane
1977
Bretagne - Jean Floch
DNF
Hervé
Cedric
1979
Bretagne - Jean Floch
DNF
Le Lay
David
1979
Bretagne - Jean Floch
DNF
Fukushima
Koji
1973
Cycle Racing Team Vang
DNF
Fukushima
Shinichi
1971
Cycle Racing Team Vang
DNF
Mizutani
Takehiro
1973
Cycle Racing Team Vang
DNF
Shimizu
Miyataka
1981
Cycle Racing Team Vang
DNF
Ramos Bartolomeu
Luis Duarte
1980
Duja - Tavira
DNF
Sneeboer
Paul
1980
Duja - Tavira
DNF
Berling
Michael
1982
Glud & Marstrand - Horsens
DNF
Christiansen
Morten Voss
1979
Glud & Marstrand - Horsens
DNF
Hegreberg
Roy
1981
Glud & Marstrand - Horsens
DNF
Nielsen
Jacob
1978
Glud & Marstrand - Horsens
DNF
Udby
Rune
1982
Glud & Marstrand - Horsens
DNF
Jermakov
Janar
1986
Kalev Chocolate Team
DNF
Lebedev
Andri
1982
Kalev Chocolate Team
DNF
Salermo
Marek
1978
Kalev Chocolate Team
DNF
Tombak
Janek
1976
Kalev Chocolate Team
DNF
Lisowicz
Tomasz
1977
Knauf Team
DNF
Rebiewski
Jaroslaw
1974
Knauf Team
DNF
Sapa
Marcin
1976
Knauf Team
DNF
Zaradny
Piotr
1972
Knauf Team
DNF
Veelers
Tom
1984
Rabobank CT
DNF
Ernestovskis
Daniels
1986
Rietumu Bank - Riga
DNF
Pudans
Herberts
1986
Rietumu Bank - Riga
DNF
Racenajs
Kristofers
1985
Rietumu Bank - Riga
DNF
Lund
Anders
1985
Team GLS
DNF
Creed
Michael
1981
Team TIAA - CREF
DNF
Hartley
Chad
1981
Team TIAA - CREF
DNF
Huff
Brad
1979
Team TIAA - CREF
DNF
Tolleson
Taylor
1985
Team TIAA - CREF
DNF
Sluimer
Kevin
1985
Ubbink - Syntec Cycling Team
DNF
Terpstra
Niki
1984
Ubbink - Syntec Cycling Team
Informacje
Tour de Normandie
France
20. -26. Marzec 2006
2.2