Normalna Rozszerzona Statystyki
Zalf Euromobil Désirée Fior | |
---|---|
1 | Caiati Aldo |
2 | Faresin Edoardo |
3 | Ferri Gregorio |
4 | Pietrobon Andrea |
5 | Verza Riccardo |
6 | Zurlo Matteo |
Aran Cucine Vejus | |
---|---|
9 | Aru Emanuele |
11 | Gasparini Alessio |
12 | Ginestra Lorenzo |
14 | Rubio Einer |
15 | Granata Marco |
16 | Parravano Francesco |
ASD CT | |
---|---|
18 | Acevedo Mayorga Marco Andre |
20 | Gozzellino Eugenio |
21 | Maritano Luca |
22 | Vesin Giacomo Nepote |
23 | Parola Gabriel |
26 | Toselli Giacomo |
Beltrami TSA-Hopla | |
---|---|
27 | Castano Sebastian |
28 | Fiaschi Tommaso |
29 | Furlan Matteo |
30 | Parisini Nicolò |
31 | Pesenti Thomas |
32 | Stocek Matus |
Biesse - Carrera | |
---|---|
35 | Bellia Matteo |
36 | Berzi Andrea |
37 | Bramati Tommaso |
38 | Colleoni Kevin |
39 | Menegotto Jacopo |
40 | Taglietti Stefano |
Bike Team Nordest | |
---|---|
43 | Bonanni Christian |
44 | Cerisara Stefano |
45 | Corrocher Mattia |
46 | Rizzo Nicola |
47 | Rosalen Matteo |
Team Casillo - Maserati | |
---|---|
51 | Coati Luca |
52 | Monaco Alessandro |
53 | Murgano Marco |
54 | Pellizzer Mattia |
55 | Piccolo Simone |
56 | Regalli Luca |
Chambéry Cyclisme Formation | |
---|---|
60 | Charrin Aloïs |
62 | Prodhomme Nicolas |
63 | Raugel Antoine |
64 | Retailleau Valentin |
Cycling Team Friuli | |
---|---|
68 | Bais Davide |
70 | Ferronato Filippo |
71 | Orlandi Massimo |
72 | Petrelli Gabriele |
73 | Venchiarutti Nicola |
Cycling Development Guerciotti | |
---|---|
76 | Affaticati Lorenzo |
77 | Baffi Stefano |
78 | Barbierato Andrea |
79 | Cibrario Luca |
80 | Gargantini Dario |
81 | Toni Mattia |
Dimension Data CT | |
---|---|
85 | Choukri Mehdi |
87 | Konychev Alexander |
88 | Lavric Martin |
89 | Mozzato Luca |
90 | Tesfazion Natnael |
Fly Cycling Team | |
---|---|
92 | Araldi Alessandro |
93 | Bozzi Andrea |
94 | Carrara Fabio |
95 | Marin Matteo |
96 | Rivellini Marco |
97 | Sartorello Diego |
Delio Gallina Colosio Eurofeed | |
---|---|
99 | Consolaro Christopher |
100 | Porta Gabriele |
101 | Quaranta Emanuel |
102 | Rastelli Luca |
103 | Soprana Mattia |
105 | Pegoraro Matteo Gino |
General Store | |
---|---|
106 | Chesini Marco |
107 | Di Felice Francesco |
108 | Rigatti Tommaso |
109 | Taborra Mattia |
111 | Visintainer Lorenzo |
Hermann Radteam | |
---|---|
114 | Adamietz Johannes |
115 | Echtermann Leon |
116 | Heidemann Miguel |
117 | Jung Lennart |
118 | Tarlton Alexander |
119 | Weispfennig Nils |
KK Kranj | |
---|---|
120 | Cemazar Nik |
121 | Kvasina Filip |
123 | Pirih Ales |
124 | Primozic Jaka |
126 | Kostelec Aljaz |
Belarus | |
---|---|
129 | Marchuk Dzianis |
130 | Mazur Dzianis |
132 | Miazga Maksim |
Northwave - Cofiloc | |
---|---|
135 | Bertizzolo Achille |
136 | Boaga Francesco |
137 | Ferrais Michele |
138 | Paolini Emanuele |
139 | Scandiuzzi Davide |
Holdsworth Zappi RT | |
---|---|
142 | Beake Charlie |
143 | Chandler Conor |
144 | Kimber George |
149 | James Tim |
S.C.Valle Seriana-Cene | |
---|---|
150 | Buonauro Michele |
151 | Denaro Gabriele Maria |
152 | Fiorin Samuele |
153 | Diaz Santil Jose Andres |
154 | Pelacci Filippo |
155 | Yokota Enzo |
Sangemini - MG.Kvis Vega | |
---|---|
158 | Cecchini Marco |
159 | Ciuccarelli Riccardo |
161 | Mazzucco Fabio |
162 | Pugi Gianni |
163 | Zana Filippo |
164 | Domin Krzysztof |
Slovakia | |
---|---|
165 | Chren Martin |
166 | Kubis Lukas |
167 | Meriac Tomas |
168 | Oros Samuel |
169 | Vlcak Martin |
Team Colpack | |
---|---|
172 | Bagioli Andrea |
173 | Baldaccini Davide |
174 | Colnaghi Luca |
175 | Covi Alessandro |
176 | Dorigoni Jakob |
177 | Pierantozzi Lucio |
Team Franco Ballerini | |
---|---|
180 | Allori Manuel |
181 | Bevilacqua Mattia |
182 | Gradassi Alessio |
183 | Iacchi Alessandro |
184 | Marouan Omar |
185 | Stojnic Veljko |
Gaiaplast Bibanese | |
---|---|
189 | Dalla Pola Riccardo |
191 | Soares Antonio Ramiro Matos |
192 | Pasqual Leonardo |
193 | Simeoni Filippo |
V.C.Mendrisio-PL Valli | |
---|---|
196 | Aldegheri Davide |
197 | Belloni Manuel |
198 | D'Amore Domenico |
200 | Motti Alessandro |
201 | Ono Kotaro |
202 | Conti Giacomo |
Velo Racing Palazzago | |
---|---|
205 | Furnari Salvatore |
207 | Marcellusi Martin |
209 | Riva Luca |
210 | Pasta Roberto |
211 | Pesenti Jacopo |
Work Service Videa Coppi Gazzera | |
---|---|
213 | Adamo Davide |
214 | Dissegna Piero |
215 | Lucca Riccardo |
216 | Lucca Simone |
217 | Saccon Mattia |
WP Groot Amsterdam | |
---|---|
220 | Hoeks Daan |
221 | Nieuwpoort Jelle |
222 | Ruimgaard Yentil |
223 | Van Gestel Luuk |
224 | Van Wijk Oscar |
Pedale Scaligero | |
---|---|
228 | Costanzi Filippo |
229 | Danzi Alessandro |
230 | Di Benedetto Stefano |
231 | Frigo Emanuele |
232 | Livan Tiziano |
233 | Szöllosi Ferenc |