FIRSTCYCLING
Szosa
Szosa
Amator
Junior
Przełaj
MTB
Tor
Fantasy
Wyścigi i wyniki
Zespoły
Ranking
Bayern Rundfahrt
UCI, Wyścig etapowy, 26. -30. Maj 2010, Germany
Informacje o wyścigu
Wyniki
Profile etapów
Historia
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
GC
Młodzież
Punkty
Góry
GC
Etap: 01
Etap: 02
Etap: 03
Etap: 04
Etap: 05
Embed Results
Narody
Australia
Austria
Belarus
Belgium
Canada
China
Czechia
Denmark
France
Germany
Great Britain
Italy
Netherlands
New Zealand
Norway
Poland
Portugal
Russia
Slovakia
Slovenia
Spain
Switzerland
USA
Uzbekistan
DoB?
Poz.
Kolarz
Urodzony
Zespół
Czas
01
Monfort
Maxime
1983
Team HTC - Columbia
18:31:38
02
Malori
Adriano
1988
Lampre-Farnese Vini
+ 12
03
Spilak
Simon
1986
Lampre-Farnese Vini
+ 49
04
Geschke
Simon
1986
Skil - Shimano
+ 59
05
Riblon
Christophe
1981
AG2R La Mondiale
+ 01:00
06
Oliveira
Nelson
1989
Xacobeo-Galicia
+ 01:04
07
Denifl
Stefan
1987
Cervelo TestTeam
+ 01:04
08
Vandewalle
Kristof
1985
Topsport Vlaanderen - Mercator
+ 01:06
09
Anton
Igor
1983
Euskaltel-Euskadi
+ 01:10
10
Sicard
Romain
1988
Euskaltel-Euskadi
+ 01:10
11
Thomas
Geraint
1986
Sky Professional Cycling Team
+ 01:11
12
Knees
Christian
1981
Team Milram
+ 01:15
13
Plötner
Nils
1989
Heizomat
+ 01:23
14
Bole
Grega
1985
Lampre-Farnese Vini
+ 01:26
15
Elmiger
Martin
1978
AG2R La Mondiale
+ 01:32
16
Pate
Danny
1979
Garmin-Transitions
+ 01:41
17
Pérez Moreno
Rubén
1981
Euskaltel-Euskadi
+ 01:44
18
Dietziker
Andreas
1982
Team NetApp
+ 01:45
19
Terpstra
Niki
1984
Team Milram
+ 01:46
20
Mosquera
Ezequiel
1975
Xacobeo-Galicia
+ 01:51
21
Meier
Christian
1985
Garmin-Transitions
+ 01:53
22
Loubet
Julien
1985
AG2R La Mondiale
+ 01:56
23
Hollenstein
Reto
1985
Vorarlberg - Corratec
+ 01:59
24
Dessel
Cyril
1974
AG2R La Mondiale
+ 02:04
25
Poels
Wout
1987
Vacansoleil
+ 02:04
26
Glasner
Björn
1973
Team Kuota - Indeland
+ 02:04
27
Calzati
Sylvain
1979
Sky Professional Cycling Team
+ 02:05
28
Houanard
Steve
1986
Skil - Shimano
+ 02:08
29
Barta
Jan
1984
Team NetApp
+ 02:08
30
Veuchelen
Fredrik
1978
Vacansoleil
+ 02:08
31
Ciolek
Gerald
1986
Team Milram
+ 02:14
32
García Dapena
David
1977
Xacobeo-Galicia
+ 02:20
33
Gottfried
Alexander
1985
Team NetApp
+ 02:45
34
Meyer
Travis
1989
Garmin-Transitions
+ 03:42
35
Nordhaug
Lars Petter
1984
Sky Professional Cycling Team
+ 04:04
36
Roulston
Hayden
1981
Team HTC - Columbia
+ 04:09
37
Florencio
Xavier
1979
Cervelo TestTeam
+ 05:09
38
Martinez
Serafín
1984
Xacobeo-Galicia
+ 05:17
39
Fröhlinger
Johannes
1985
Team Milram
+ 05:29
40
Gretsch
Patrick
1987
Team HTC - Columbia
+ 05:44
41
Urtasun
Pablo
1980
Euskaltel-Euskadi
+ 05:59
42
Nerz
Dominik
1989
Team Milram
+ 06:04
43
Van Ruitenbeek
Emmanuel
1987
Team Kuota - Indeland
+ 06:07
44
Klostergaard
Kasper
1983
Team Saxo Bank
+ 06:08
45
Klier
Andreas
1976
Cervelo TestTeam
+ 06:19
46
Kennaugh
Peter
1989
Sky Professional Cycling Team
+ 06:20
47
Van Groen
Arnoud
1983
Vacansoleil
+ 06:26
48
Reimer
Martin
1987
Cervelo TestTeam
+ 06:37
49
Vansummeren
Johan
1981
Garmin-Transitions
+ 06:44
50
Vigano
Davide
1984
Sky Professional Cycling Team
+ 06:50
51
Schillinger
Andreas
1983
Team NetApp
+ 06:51
52
Maaskant
Martijn
1983
Garmin-Transitions
+ 07:18
53
Siedler
Sebastien
1978
Vorarlberg - Corratec
+ 07:27
54
Aramendia
Javier
1986
Euskaltel-Euskadi
+ 07:44
55
Meenhorst
Alex
1987
Team NetApp
+ 07:45
56
Timmer
Albert
1985
Skil - Shimano
+ 07:50
57
Lorenzetto
Mirco
1981
Lampre-Farnese Vini
+ 07:50
58
Lagutin
Sergey
1981
Vacansoleil
+ 08:03
59
Radochla
Steffen
1978
Team Nutrixxion - Sparkasse
+ 08:07
60
Coenen
Johan
1979
Topsport Vlaanderen - Mercator
+ 08:19
61
Kadri
Blel
1986
AG2R La Mondiale
+ 08:34
62
Chaigneau
Robin
1988
Skil - Shimano
+ 08:41
63
Klemme
Dominic
1986
Team Saxo Bank
+ 08:54
64
Appollonio
Davide
1989
Cervelo TestTeam
+ 09:19
65
Ulissi
Diego
1989
Lampre-Farnese Vini
+ 09:49
66
Velits
Martin
1985
Team HTC - Columbia
+ 10:39
67
Sivtsov
Kanstantsin
1982
Team HTC - Columbia
+ 10:49
68
Westmattelmann
Daniel
1987
Team Kuota - Indeland
+ 11:53
69
Carlsen
Kirk
1987
Garmin-Transitions
+ 12:03
70
Fricke
Tassilo
1991
Team NetApp
+ 12:45
71
Fernandez
Delio
1986
Xacobeo-Galicia
+ 14:16
72
Claeys
Dimitri
1987
-
+ 14:35
73
Camussa
Piergiorgio
1981
Vorarlberg - Corratec
+ 15:25
74
Sentjens
Roy
1980
Team Milram
+ 15:44
75
Howard
Leigh
1989
Team HTC - Columbia
+ 16:46
76
Rabuñal
Gonzalo
1984
Xacobeo-Galicia
+ 17:04
77
Hammond
Roger
1974
Cervelo TestTeam
+ 17:29
78
Jørgensen
Jonas Aaen
1986
Team Saxo Bank
+ 18:01
79
Lachmann
Kim
1987
Team Nutrixxion - Sparkasse
+ 18:08
80
Jacobs
Pieter
1986
Topsport Vlaanderen - Mercator
+ 18:29
81
Müller
Dirk
1973
Team Nutrixxion - Sparkasse
+ 18:34
82
Schorn
Daniel
1988
Team NetApp
+ 18:37
83
Sapa
Marcin
1976
Lampre-Farnese Vini
+ 19:08
84
Weissinger
René
1978
Vorarlberg - Corratec
+ 19:16
85
Krieger
Alexander
1991
Heizomat
+ 19:21
86
Marycz
Jaroslaw
1987
Team Saxo Bank
+ 21:10
87
Sesma Sorbet
Daniel
1984
Euskaltel-Euskadi
+ 21:16
88
Wrolich
Peter
1974
Team Milram
+ 24:11
89
Grad
Alexander
1990
Team Kuota - Indeland
+ 25:33
90
Rooijakkers
Piet
1980
Skil - Shimano
+ 27:38
91
Meisen
Marcel
1989
Team Kuota - Indeland
+ 27:44
92
Veloso
Gustavo
1980
Xacobeo-Galicia
+ 29:36
93
Wagner
Robert
1983
Skil - Shimano
+ 29:52
94
Rinker
Felix
1988
Heizomat
+ 30:10
95
Haselbacher
René
1977
Vorarlberg - Corratec
+ 32:04
96
Høj
Frank
1973
Team Saxo Bank
+ 32:32
97
Furlan
Angelo
1977
Lampre-Farnese Vini
+ 33:29
98
Obst
René
1977
Team Nutrixxion - Sparkasse
+ 33:51
99
Mol
Wouter
1982
Vacansoleil
+ 33:58
100
Rasmussen
Alex
1984
Team Saxo Bank
+ 34:34
101
van Hecke
Preben
1982
Topsport Vlaanderen - Mercator
+ 34:44
102
Arrieta
José Luis
1971
AG2R La Mondiale
+ 35:05
103
Han
Feng
1985
Skil - Shimano
+ 35:11
104
Efimkin
Vladimir
1981
AG2R La Mondiale
+ 35:32
105
Schmeiser
Jonas
1987
Heizomat
+ 35:45
106
Wackernagel
Lars
1975
Team Nutrixxion - Sparkasse
+ 37:36
107
Boasson-Hagen
Edvald
1987
Sky Professional Cycling Team
+ 37:45
108
Hagenaars
Luc
1987
Team Kuota - Indeland
+ 40:19
109
Arvesen
Kurt Asle
1975
Sky Professional Cycling Team
+ 40:58
110
Bertling
Matthias
1987
Team Kuota - Indeland
+ 43:03
111
Matzka
Ralf
1989
Heizomat
+ 43:33
112
Schweizer
Michael
1983
Team Nutrixxion - Sparkasse
+ 43:52
113
Barth
Tim
1990
Heizomat
+ 45:59
DNF
Fernandez
Koldo
1981
Euskaltel-Euskadi
DNF
Van der Velde
Ricardo
1987
Garmin-Transitions
DNF
Schaar
Fabian
1989
Heizomat
DNF
Velits
Peter
1985
Team HTC - Columbia
DNF
Fuchs
Sergej
1987
Team Nutrixxion - Sparkasse
DNF
Joseph
Gregory
1988
Topsport Vlaanderen - Mercator
DNF
Lodewyck
Klaas
1988
Topsport Vlaanderen - Mercator
DNF
Steurs
Geert
1981
Topsport Vlaanderen - Mercator
DNF
Mouris
Jens
1980
Vacansoleil
DNF
Van Leijen
Joost
1984
Vacansoleil
DNF
Baldauf
Sebastien
1989
Vorarlberg - Corratec
Informacje
Bayern Rundfahrt
Germany
26. -30. Maj 2010
2.HC