FIRSTCYCLING
Szosa
Szosa
Amator
Junior
Przełaj
MTB
Tor
Fantasy
Wyścigi i wyniki
Zespoły
Ranking
Ranking
| FirstCycling
UCI Ranking
National Ranking
FirstCycling Ranking
FirstCycling Amator
Mężczyźni Elita
---
Mężczyźni Elita
Mężczyźni Junior
Kobiety Elita
Kobiety Junior
2022
-Wszyscy-
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
-Narody-
Albania
Algeria
Argentina
Armenia
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahrain
Bangladesh
Belarus
Belgium
Benin
Bermuda
Bolivia
Bosnia&Herzegovina
Botswana
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cameroon
Canada
Chile
China
Colombia
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czechia
Denmark
Dom. Republic
Ecuador
Egypt
Eritrea
Estonia
Ethiopia
Finland
France
Germany
Great Britain
Greece
Grenada
Guatemala
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iran
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Japan
Kazakhstan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Laos
Latvia
Lithuania
Luxembourg
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Mongolia
Morocco
Netherlands
New Zealand
Nigeria
North Macedonia
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Puerto Rico
Romania
Russia
Rwanda
Saudi Arabia
Serbia
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Syria
Taiwan
Tajikistan
Tanzania
Thailand
Tunisia
Turkey
UAE
Uganda
Ukraine
Uruguay
USA
Uzbekistan
Venezuela
Zimbabwe
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
Wszyscy
Orlik
Poz.
Kolarz
Urodzony
Naród
Zespół
Punkty
301
Gibbons
Ryan
1994
South Africa
UAE Team Emirates
288
301
Gabburo
Davide
1993
Italy
Bardiani CSF Faizanè
288
303
Gregaard
Jonas
1996
Denmark
Uno-X Pro Cycling Team
286
303
Berthet
Clément
1997
France
AG2R Citroën Team
286
305
Covili
Luca
1997
Italy
Bardiani CSF Faizanè
285
305
Zukowsky
Nickolas
1998
Canada
Human Powered Health
285
307
de Vries
Hartthijs
1996
Netherlands
Metec-Solarwatt p/b Mantel
284
308
Arndt
Nikias
1991
Germany
Team DSM
283
308
Pernsteiner
Hermann
1990
Austria
Bahrain Victorious
283
310
Boivin
Guillaume
1989
Canada
Israel-Premier Tech
282
310
Van Eetvelt
Lennert
2001
Belgium
Lotto Soudal DT
282
312
Van Asbroeck
Tom
1990
Belgium
Israel-Premier Tech
281
313
Cepeda
Alexander
1998
Ecuador
EF Education-EasyPost
280
314
Ryan
Archie
2001
Ireland
Jumbo-Visma Development Team
279
315
Marchand
Gianni
1990
Belgium
Tarteletto-Isorex
278
315
Mihkels
Madis
2003
Estonia
Intermarché-Wanty-Gobert
278
317
Brambilla
Gianluca
1987
Italy
Trek-Segafredo
275
317
Adrià
Roger
1998
Spain
Equipo Kern Pharma
275
319
Dennis
Rohan
1990
Australia
Jumbo-Visma
274
320
Prades
Eduard
1987
Spain
Caja Rural-Seguros RGA
273
320
Stosz
Patryk
1994
Poland
Voster ATS Team
273
322
Fernandez
Ruben
1991
Spain
Cofidis
272
322
Aular
Orluis
1996
Venezuela
Caja Rural-Seguros RGA
272
322
Guernalec
Thibault
1997
France
Arkéa-Samsic
272
325
Dewulf
Stan
1997
Belgium
AG2R Citroën Team
271
326
de la Cruz
David
1989
Spain
Astana Qazaqstan Team
270
326
Kukrle
Michael
1994
Czechia
Elkov-Kasper
270
328
Guérin
Alexis
1992
France
Team Vorarlberg
269
328
Eiking
Odd Christian
1994
Norway
EF Education-EasyPost
269
330
Zeits
Andrey
1986
Kazakhstan
Astana Qazaqstan Team
268
331
Welsford
Sam
1996
Australia
Team DSM
267
331
Martinez
Lenny
2003
France
Groupama-FDJ Conti
267
333
Scaroni
Cristian
1997
Italy
Astana Qazaqstan Team
265
334
Milan
Jonathan
2000
Italy
Bahrain Victorious
264
335
Nicolau
Joel
1997
Spain
Caja Rural-Seguros RGA
261
336
Cardis
Romain
1992
France
Saint Michel-Auber 93
260
336
Fedeli
Alessandro
1996
Italy
EOLO-Kometa Cycling Team
260
336
Boguslawski
Marceli
1997
Poland
Team BikeExchange-Jayco
260
339
Peak
Barnabas
1998
Hungary
Intermarché-Wanty-Gobert
259
340
Degenkolb
John
1989
Germany
Team DSM
258
340
Ezquerra
Jesus
1990
Spain
Burgos-BH
258
340
Goldstein
Omer
1996
Israel
Israel-Premier Tech
258
343
Goossens
Kobe
1996
Belgium
Intermarché-Wanty-Gobert
257
343
Barta
Tomas
1999
Czechia
ATT Investments
257
345
Vacek
Mathias
2002
Czechia
Gazprom-RusVelo
256
346
Calmejane
Lilian
1992
France
AG2R Citroën Team
255
347
Barthe
Cyril
1996
France
B&B Hotels-KTM
254
348
Kamp
Alexander
1993
Denmark
Trek-Segafredo
253
348
Banaszek
Alan
1997
Poland
HRE Mazowsze Serce Polski
253
350
Shaw
James
1996
Great Britain
EF Education-EasyPost
252
351
Bizkarra
Mikel
1989
Spain
Euskaltel-Euskadi
251
352
de Kleijn
Arvid
1994
Netherlands
Human Powered Health
249
352
Mertz
Remy
1995
Belgium
Bingoal Pauwels Sauces WB
249
354
Cerný
Josef
1993
Czechia
Quick-Step Alpha Vinyl Team
248
354
Padun
Mark
1996
Ukraine
EF Education-EasyPost
248
354
Affini
Edoardo
1996
Italy
Jumbo-Visma
248
357
Pesenti
Thomas
1999
Italy
Beltrami TSA Tre Colli
247
358
Armirail
Bruno
1994
France
Groupama-FDJ
242
359
Tizza
Marco
1992
Italy
Bingoal Pauwels Sauces WB
241
359
Stokbro Nielsen
Andreas
1997
Denmark
Team Coop
241
359
Mariault
Axel
1998
France
Team U Nantes Atlantique
241
362
Van Lerberghe
Bert
1992
Belgium
Quick-Step Alpha Vinyl Team
240
363
Kwiatkowski
Michal
1990
Poland
INEOS Grenadiers
239
364
Rodríguez
Óscar
1995
Spain
Movistar Team
237
364
Otruba
Jakub
1998
Czechia
Elkov-Kasper
237
366
Touzé
Damien
1996
France
AG2R Citroën Team
236
366
Thompson
Reuben
2001
New Zealand
Groupama-FDJ Conti
236
368
Sainbayar
Jambaljamts
1996
Mongolia
Terengganu Polygon CT
234
368
Baroncini
Filippo
2000
Italy
Trek-Segafredo
234
370
Wærenskjold
Søren
2000
Norway
Uno-X Pro Cycling Team
233
371
Watson
Sam
2001
Great Britain
Groupama-FDJ Conti
232
372
Tiberi
Antonio
2001
Italy
Trek-Segafredo
231
373
Petit
Adrien
1990
France
Intermarché-Wanty-Gobert
227
373
Bregnhøj
Mathias
1995
Denmark
Riwal Cycling Team
227
375
Kaczmarek
Jakub
1993
Poland
HRE Mazowsze Serce Polski
225
375
Guglielmi
Simon
1997
France
Arkéa-Samsic
225
377
Barbier
Rudy
1992
France
Israel-Premier Tech
221
377
Heming
Mika
2000
Germany
ATT Investments
221
379
Liepins
Emils
1992
Latvia
Trek-Segafredo
219
379
Paasschens
Mathijs
1996
Netherlands
Bingoal Pauwels Sauces WB
219
381
Planckaert
Baptiste
1988
Belgium
Intermarché-Wanty-Gobert
218
381
Simmons
Quinn
2001
USA
Trek-Segafredo
218
383
Wirtgen
Luc
1998
Luxembourg
Bingoal Pauwels Sauces WB
216
383
Grondin
Donavan
2000
France
Arkéa-Samsic
216
385
Reinders
Elmar
1992
Netherlands
Riwal Cycling Team
215
386
Siskevicius
Evaldas
1988
Lithuania
GO Sport-Roubaix Lille Métropole
214
386
Boudat
Thomas
1994
France
GO Sport-Roubaix Lille Métropole
214
386
Canal
Carlos
2001
Spain
Euskaltel-Euskadi
214
389
Novak
Domen
1995
Slovenia
Bahrain Victorious
213
389
Blikra
Erlend
1997
Norway
Uno-X Pro Cycling Team
213
389
Andersen
Idar
1999
Norway
Uno-X Pro Cycling Team
213
392
Willems
Thimo
1996
Belgium
Minerva Cycling Team
211
392
Kielich
Timo
1999
Belgium
Alpecin-Deceuninck DT
211
394
Mørkøv
Michael
1985
Denmark
Quick-Step Alpha Vinyl Team
210
395
Riesebeek
Oscar
1992
Netherlands
Alpecin-Deceuninck
209
395
Bayer
Tobias
1999
Austria
Alpecin-Deceuninck
209
397
Hardy
Romain
1988
France
Arkéa-Samsic
208
397
Van Poucke
Aaron
1998
Belgium
Sport Vlaanderen-Baloise
208
397
Bonneu
Kamiel
1999
Belgium
Sport Vlaanderen-Baloise
208
400
Gallopin
Tony
1988
France
Trek-Segafredo
207