Luty | ||||
---|---|---|---|---|
04.02 | Boucles de I'Essor | 1.12.1 | #28 Wattelle Célestin | Pokaż więcej |
05.02 | Circuit de I'Essor | 1.12.1 | #81 Wattelle Célestin | Pokaż więcej |
11.02 | Ronde du Pays Basque | 1.12.1 | - | Pokaż więcej |
12.02 | Trophee de I'Essor | 1.12.1 | - | Pokaż więcej |
12.02 | Portsdown Classic | NE | #25 Barnett Ben | Pokaż więcej |
18.02 | ART Winter Crit Series - Week 2 | NE | #16 Brown Joshua | Pokaż więcej |
19.02 | Escanaffles | NE | #15 De Graeve Quinten | Pokaż więcej |
26.02 | GP d'Onjon | 1.12.5 | #35 Biétry Sacha | Pokaż więcej |
Marzec | ||||
---|---|---|---|---|
04.03-05.03 | Visit South Aegean Islands Tour | 2.2 | #58 Percrule Doriand | Pokaż więcej |
05.03 | La Primavera Lago Vista-2 | NE | #6 McQuerry Justin | Pokaż więcej |
06.03 | La Primavera Lago Vista | NE | #9 McQuerry Justin | Pokaż więcej |
08.03 | Templeuve - GP du Café Le Central | 1.12B | #16 De Graeve Quinten | Pokaż więcej |
11.03 | International Rhodes Grand Prix | 1.2 | #79 Percrule Doriand | Pokaż więcej |
16.03-19.03 | International Tour of Rhodes | 2.2 | - | Pokaż więcej |
18.03-19.03 | The Peaks 2 Day | NE | - | Pokaż więcej |
23.03 | GP Goriska & Vipava Valley | 1.2 | #84 Percrule Doriand | Pokaż więcej |
25.03 | Beerzel | 1.12B | - | Pokaż więcej |
26.03 | GP Adria Mobil | 1.2 | #93 Percrule Doriand | Pokaż więcej |
Kwiecień | ||||
---|---|---|---|---|
02.04 | Trofeo PIVA (U23) | 1.2U | #10 Ridolfo Filippo | Pokaż więcej |
02.04 | GP des Artisans de Wintershouse | 1.12.5 | #33 Biétry Sacha | Pokaż więcej |
06.04 | GP Ejner Hessel | NE | - | Pokaż więcej |
08.04 | Tour du Charollais | 1.12.1 | - | Pokaż więcej |
10.04 | Nieuwkerken Waas | 1.12B | - | Pokaż więcej |
11.04 | Hakendover | 1.12B | - | Pokaż więcej |
12.04-16.04 | Redlands Classic | 2.NRC | #71 De Graeve Quinten | Pokaż więcej |
22.04 | Zele | 1.12A | #67 Godts Kobe | Pokaż więcej |
26.04-30.04 | Tour of the Gila | 2.2 | #34 Phippen Logan | Pokaż więcej |
27.04 | King and Queen of the Bowl Criterium Race 2 | NE | #1 Brown Joshua | Pokaż więcej |
29.04 | Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant | 1.12A | #38 Godts Kobe | Pokaż więcej |
29.04 | Portsmouth North End | NE | #22 Brown Joshua | Pokaż więcej |
30.04 | Kolding BC-Pierre Ejendomme Lobet | N3 | #69 Knudsen Hjalte Thor | Pokaż więcej |
Maj | ||||
---|---|---|---|---|
14.05 | Starklobet | NE | #16 Knudsen Hjalte Thor | Pokaż więcej |
18.05-21.05 | Joe Martin Stage Race | 2.2 | #59 Smith Nathan | Pokaż więcej |
28.05 | Sinaai-Waas | 1.12B | #4 De Graeve Quinten | Pokaż więcej |
Czerwiec | ||||
---|---|---|---|---|
10.06 | Belgian Waffle Ride - North Carolina Gravel | Gravel | #13 McQuerry Justin | Pokaż więcej |
21.06 | CN Great Britain ITT | CN | #25 Smith Nathan | Pokaż więcej |
22.06 | CN Poland ITT | CN | #16 Kotulski Przemyslaw | Pokaż więcej |
24.06 | Highlands Gravel Classic | Gravel | #6 McQuerry Justin | Pokaż więcej |
25.06 | CN Belgium RR | CN | - | Pokaż więcej |
25.06 | CN Poland RR | CN | #75 Kotulski Przemyslaw | Pokaż więcej |
25.06 | CN Great Britain RR | CN | - | Pokaż więcej |
28.06-01.07 | Course Cycliste de Solidarnosc et des Champions | 2.2 | #73 Polga Antonio | Pokaż więcej |
Lipiec | ||||
---|---|---|---|---|
11.07 | Vilvoorde-Houtem | KP | - | Pokaż więcej |
14.07-16.07 | GP de Gemenc | 2.2 | #13 Kusztor Peter | Pokaż więcej |
22.07 | Visegrad 4 Bicycle Race - GP Poland | 1.2 | #57 Percrule Doriand | Pokaż więcej |
23.07 | Visegrad 4 Bicycle Race - GP Czech Republic | 1.2 | - | Pokaż więcej |
Sierpień | ||||
---|---|---|---|---|
05.08 | CN France RR-U23 | CN | - | Pokaż więcej |
12.08 | GP Avesnois | 1.12.1 | #29 Wattelle Célestin | Pokaż więcej |
13.08 | Hobro Løbet | N3 | #18 Knudsen Hjalte Thor | Pokaż więcej |
17.08 | King and Queen of the Bowl Criterium Race 14 | NE | #6 Brown Joshua | Pokaż więcej |
19.08 | Gravel Grit n Grind | Gravel | #28 McQuerry Justin | Pokaż więcej |
20.08 | CN Belgium RR-U23 | CN | - | Pokaż więcej |
20.08 | Grand Prix de Bavay | 1.12.1 | #81 Percrule Doriand | Pokaż więcej |
26.08-31.08 | International Cycling Tour of Bulgaria | 2.2 | #58 Percrule Doriand | Pokaż więcej |
26.08 | Omloop Mandel - Leie - Schelde Meulebeke | KP | - | Pokaż więcej |
26.08 | Grand Prix Lumsås | NE | #14 Knudsen Hjalte Thor | Pokaż więcej |
27.08 | Schaal Sels | KP | - | Pokaż więcej |
31.08 | Grote Prijs Gemeente Kortemark | KP | - | Pokaż więcej |
Wrzesień | ||||
---|---|---|---|---|
02.09-03.09 | In the Footsteps of the Romans | 2.2 | #25 Polga Antonio | Pokaż więcej |
03.09 | CN Denmark RR-U23 | CN | - | Pokaż więcej |
07.09-10.09 | Okolo Jiznich Cech / Tour of South Bohemia | 2.2 | #82 Muller Anton | Pokaż więcej |
10.09 | CK Aarhus | N1 | #37 Knudsen Hjalte Thor | Pokaż więcej |
16.09 | CarPeopleløbet - Nyborg | N3 | #39 Knudsen Hjalte Thor | Pokaż więcej |
25.09 | G.P. du Centre de la France-Bruère-Allichamps | 1.12.5 | - | Pokaż więcej |
28.09-01.10 | Tour of Istanbul | 2.2 | #64 McQuerry Justin | Pokaż więcej |
Październik | ||||
---|---|---|---|---|
07.10 | Kieldrecht | 1.12B | - | Pokaż więcej |